דבר ראש מדור המחשוב

במכללה האקדמית נתניה פועל מדור מחשוב ומערכות מידע בראשותו של מר הדר מזרחי. צוות המדור פועל ע"מ להציב את המכללה האקדמית נתניה כנותנת שירותי מחשוב מובילים באקדמיה הישראלית. עפ"י דו"ח המל"ג האחרון שבדק את שביעות רצון הסטודנטים במגוון רחב של פרמטרים, מדור המחשוב של המכללה האקדמית נתניה מוקם במקום השני בישראל מבין האוניברסיטאות והמכללות המובילות.
 
מדור מחשוב ומערכות מידע במכללה האקדמית נתניה עוסק במגוון רחב של פעילויות בינהם ניתן לציין: פיתוח ותחזוקת שירותי תשתיות המחשוב והתקשורת לצרכי המחקר, ההוראה ומערכות המידע המנהליות. תכנון ופיתוח מערכות המחשוב והתקשורת והמרכזיות במכללה האקדמית נתניה, ועל הטמעת טכנולוגיות חדשות לקידום התשתיות של מערכות אלה. תכנון ויישום של מערכות המידע הניהוליות במכללה, מתוך ראייה כוללת ואינטגרטיבית לשם מתן מענה ניהולי הולם לצרכי הארגון. יישום טכנולוגיות חדשות בתחומי המחשוב והתקשורת והטמעתן במכללה, כמו כן מהווה דרג מקצועי בכיר לתמיכה במערכות המחשוב בהוראה ובמחקר, ומופקד על בחירה והטמעה של מערכות הפעלה, בסיסי הנתונים ומערכות אבטחת המידע בהתאם לצרכי הארגון.
 
תחזוקת מערכות אלה, וכן בייעוץ ורכישה של מערכות מחשב וחבילות תוכנה לתמיכה בהוראה ובמחקר וכן על בחירה והטמעה של טכנולוגיות בתחום המחשוב האישי . מופקד על תכנון, פיתוח, יישום ותחזוקת תשתיות תקשורת הנתונים הפנימית והחיצונית של המכללה. מופקד על התפעול השוטף ועל התחזוקה של שרתי המחשוב המרכזיים במכללה. תכנון, עיצוב ופיתוח מערכות ההוראה המתוקשבת. פיתוח יישום ותחזוקת מערכות מידע לניהול כללי במכללה. תמיכה, סיוע ופתרון תקלות לכלל משתמשי המחשב במכללה האקדמית נתניה.
 
אנשי המדור מעודכנים בהתפתחויות הטכנולוגיות שמתעדכנות ללא הרף ומופקדים על האתגרים הטכנולוגיים השונים הכרוכים בפעילויות של מערכות מחשוב שהינם המילה הטכנולוגית האחרונה בעולם המחשוב. המדור משקיע תקציבי ענק במערכות מחשוב ווירטואליות ופיזיות חדשניות המשמשות את תעשיות ההיטק המתקדמות ביותר ויכול לענות לאתגרים הטכנולוגים המורכבים שמייצרת סביבית לימוד אקדמית.
​​
 

 מציג סרט

 
שלח לחבר   להדפסה