לוח שידורים

 לוח השידורים מיום ראשון ב- 9.00 בבוקר עד יום חמישי ב- 19.00 .

 

 

 

לוח שידורים ערוץ המכללה 2016
 
יום ראשון    
·         דיאלוג אסטרטגי                      9.00-11.00
·          
·         הסכם הגרעין חלק  א'               11.00-13.00
·          
·         כנס דת 21.9.15                    13.00-14.30
·               
·         מפגשי מדיה – יונית צוק             4.30-15.30
·                
·         כנס האנוסים חלק א'                 15.30-19.30
·          
·         הסכם גרעין – חלק ב'                19.30-20.45
·          
·         השקת הספר מבוא לגן עדן           20.45-22.50
·          
·         כנס איגוד רשויות חלק א'             22.50-24.50
·          
·         השקת הספר אל חוף מבטחים        24.50-2.00
·          
·         כנס אתגריה של ירושלים חלק ג'     2.00-4.00
·          
·         הכנס ה18 של איגוד התקשורת הישראלי מושב נעילה   4.00-5.30 
·          
·         מפגשי מדיה – נייגר וזנברג             5.30-6.30
·          
·         כנס 18 של האגודה חלק ב'            6.30-9.00
 
 
יום שני
·         חידון משפטים                          9.00-11.00     
·          
·         טקס קריאת הטיילת הדרומית         11.00-12.00
·          
·         כנס דת 11.5.15                     12.00-14.00
·          
·         כנס אנוסים חלק ב'                    14.00- 20.40
·          
·         כנס צרפתים חלק 1                   20.40-22.40
·          
·         התהליך המדיני הישראלי פלסטיני   22.40-01.40
·          
·         כנס בדואים חלק א'                   1.40-02.40
·          
·         כנס הסיכון האנושי חלק א'           2.40-4.40
·          
·         סיעור מוחות... המרכז לרפורמות     4.40-6.10
·          
·         פרחי הייטק ספטמבר 2013           6.10-7.50
·          
·         כנס 18 של האגודה חלק א'            7.50-9.00
 
 
 
יום שלישי
·         כנס דת במחשבה תחילה     9.00-10.20
·          
·         צרפתים חלק 2                       10.20-12.40        
·          
·         מפגשי מדיה – אביעד קיסוס     12.40-13.40
·          
·         צרפתים חלק 3                       13.40-15.40
·          
·         כנס שופטים                            15.40-17.10
·          
·         מפגשי מדיה – פירסט וקמה      17.10-18.20
·          
·         מדעי המחשב הסטרטאפ שלי    18.20-19.20
·          
·         כנס נדלן חלק א'                      19.20-21.00
·          
·         מפגשי מדיה – עמי איילון          21.00-22.30
·          
·         כנס האוהדים הראשון חלק ב'    22.30-23.40
·          
·         מפגשי מדיה – שיח                  23.40-00.40
·          
·         כנס שנתי של פרחי הייטק           00.40-2.10
·          
·         מפגשי מדיה – שלומי ברזל         2.10-3.40    
·          
·         כנס אתגריה של ירושלים חלק ב'  3.40-5.10
·          
·         טקס חלוקת מלגות תשובה         5.10-06.45
·          
·         מפגשי מדיה – רן לנדס               6.45-09.00
 
 
יום רביעי
·         כנס צרפתים חלק 3                  9.0-11.00
·          
·         מפגשי מדיה למען יוצאי אתיופיה     11.00-12.20
·          
·         יום עיון בנושא מנועי צמיחה            12.20-14.40   
·          
·         כנס הורות וקריירה חלק א'             14.40-16.50        
·          
·         כנס שיקום עזה חלק ב'                 16.50-18.20
·          
·         מפגשי מדיה עמנואל נחשון            18.20-19.30
·          
·         כנס איגוד רשויות חלק ב'              19.30-20.50
·          
·         תוצאות הבחירות באיראן              20.50-23.00  
·          
·         אתגריה של ירושלים חלק א'          23.00-01.20
·          
·         כנס איגוד רשויות חלק א'              01.20-03.30
·          
·         שחיקה בעבודה – חלק א'             03.30-05.30
·          
·         עיר ללא אלימות חלק א'               05.30-07.00
·          
·         הכנס ה18 של האיגוד חלק ד'       07.00-09.00
 
 
יום חמישי
·         כנס הורות וקריירה חלק ב'       09.00-10.15
·          
·         מפגשי מדיה - מירב מיכאלי          10.15-11.15
·          
·         כנס שיקום עזה חלק א'                11.15-12.30   
·          
·         מפגשי מדיה – עקיבא אדלר          12.30-13.30
·          
·         היהודים האנוסים חלק א'              13.30-15.00
·          
·         מפגשי מדיה – משה כחלון          15.00-16.00
·          
·         היהודים האנוסים חלק ב'              16.00-18.00
 
·         מפגשי מדיה – רענן גיסין              18.00-19.00
 
��� ����   ������