דבר דיקן סטודנטים

 
בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מציע לתלמידיו שילוב של מצוינות אקדמית ומקצועית עם מסגרת אינטימית ותומכת. אופי בית הספר והיקף תוכנית הלימודים מאפשרים הכרות אישית ודיאלוג פתוח בין הסטודנטים לכל סגל המרצים והמורים. במסגרת זאת, תפקידי כדיקן הסטודנטים הוא לספק ליווי אישי, ייעוץ וסיוע לסטודנטים הרוצים בכך, ולהיות אוזן קשבת לכל בעיה, קושי או התלבטות.
 
בין היתר, כדיקן הסטודנטים אני:
  • מרכזת את הטיפול בסטודנטים הנתקלים בקשיים במהלך הלימודים עקב בעיות אישיות, בריאותיות או משפחתיות, על מנת לסייע להם להתגבר על קשיים אלה ולהמשיך בלימודיהם בהצלחה
  • מייעצת בהתאמת תוכנית לימודים אישית עבור תלמידים הזקוקים לה
  • מאשרת מועדים מיוחדים לבחינות לתלמידים הזכאים לכך (ראו ידיעון ביה"ס לפרטים)
 
בנוסף, לרשות הסטודנטים עומדת דיקן הסטודנטים של המכללה, פרופ' הדרה בר-מור, האחראית בין היתר על מתן סיוע לתלמידים לקויי למידה, לתלמידים עולים, ולתלמידים הסובלים ממוגבלויות פיזיות. 
 
כדיקן הסטודנטים, אני מיישמת מדיניות של "דלת פתוחה" – כל סטודנט מוזמן לפנות אליי בכל נושא או בעיה, באמצעות המייל או בשעות הקבלה הסדירות שאני מקיימת במהלך שנת הלימודים. לא בכל נושא אני יכולה לטפל, ולא לכל בקשה אני יכולה להיענות, אבל אני תמיד יכולה ומוכנה להקשיב, לשמוע, לשוחח ולייעץ. אם שוחחנו על נושא אישי ורגיש, פרטי שיחתנו יישארו כמובן חסויים.
בהצלחה בלימודים, ולהתראות,
 
ד"ר מיכל חמו
דיקן הסטודנטים
בית הספר לתקשורת


 

 עורך תוכן

 
שלח לחבר   להדפסה