תואר ראשון בתקשורת

 

 עורך תוכן

 

 

תואר ראשון בתקשורת במכללה האקדמית נתניה
 
אנו מאמינים כי עידן המדיה הדיגיטלית מחייב את בית הספר לתקשורת להקנות לכלל הסטודנטים הכרות מקיפה עם שלל אמצעי התקשורת והכיוונים הפרקטיים, זאת כדי להכין את הסטודנט לדינאמיות של שוק התקשורת. מתוך תפיסה עדכנית זו איננו מגבילים את הסטודנטים ל"מסלולים" הכובלים את הסטודנטים לתחום מסויים, אלא נותנים בידיהם מכשירים רבים ומגוונים ב"ארגז הכלים" התיאורטי והמקצועי שלהם, בהם יוכלו להשתמש בכל תחום או מדיה שיבחרו בעתיד.

הלימודים כוללים קורסים בסיסיים בתיאוריות של תקשורת וחברה, שפה מילולית וחזותית, תקשורת ותרבות, מבואות לתקשורת ופוליטיקה, ניו-מדיה ופסיכולוגיה חברתית וקורסים מתקדמים בתחומים אלו. בצד אלו מתקיימים לימודים מעשיים הכוללים סדנאות ביצירת תוכן חדשותי, בידורי, שיווקי ופרסומי במגוון אמצעי תקשורת, החל מטלוויזיה, רדיו ועיתונות מודפסת ומקוונת, וכלה ברשתות חברתיות ובסלולר. חלק מהסדנאות מאפשרות לסטודנטים לרכוש מיומנויות והתמחות בכלים מעשיים, דוגמת תוכנות וכלי עריכה מתקדמים. כל אלו נלמדים באולפנים המשוכללים ביותר באקדמיה הישראלית.
 
לסטודנטים מוצעים מבחר של קורסים רלוונטיים העוסקים במקומה של התקשורת בחברת המדיה העכשווית, מפגשים קבועים עם האנשים שעושים תקשורת, כמו גם פרויקטים של מצויינות אקדמית ופרקטית, המאפשרים להתחבר אל עולם העשייה או להמשיך ללימודי תואר שני ודוקטורט בכל מוסד אקדמי מוביל.  אנו גאים במיוחד בשיתופי הפעולה הרבים של בית הספר לתקשורת עם ארגוני תקשורת מובילים, המהווים יתרון חשוב ומאפשרים לסטודנטים לפרוץ אל השטח עוד בתקופת הלימודים.

נדגיש כי בבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מחזורי הלימוד קטנים, והיחס המספרי של חברי סגל לסטודנטים גבוה במיוחד, דבר המאפשר לנו להעניק יחס אישי לסטודנט. ההתפתחות של הסטודנטים מלווה על-ידי המרצים הבכירים, המסייעים להוציא את המיטב שבכל סטודנט, הן ברמה האקדמית והן בזו המקצועית.
 
 
 
 

 תקציר מידע

 
 

 מציג סרט