חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

אאידה פלדמן

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa לגב אאידה פלדמן

17/05/2005

אין ביהדות תואר נכבד יותר הניתן לאשה מאשר "אשת חייל".

תאר זה נאמר כתפילה מידי שבוע בשבוע בכל בית יהודי והוא מתאר את פועלה של האשה האולטימטיבית אשר העולם כולו סובב סביב עשייתה, וחי בזכותה.

"רבות בנות עשו חייל, ואת עלית על כולנה". כל דור יש לו את מנהיגיו הנחרטים בציפורן ברזל על לוח השמיר של ההיסטוריה היהודית, על לוח דורנו מקום של כבוד לך, אאידה פלדמן, על מפעליך, פעולותיך, תבונתך וחוכמתך.

נשאת את זיכרונותיך מבית הוריך בקובנה, את מורשת בית אבא, ואת האהבה שאין דומה לה לאומה היהודית, ובכוח אהבה זו מלאת את מדינת ישראל ואת מולדתך מקסיקו במפעלים מפוארים מרטיטי לב המעניקים חיים וכוח לכל שדרות החברה בארצות אלה.

בישראל הקמת מרכז קהילתי, אמפיתיאטרון, ספריה, פארק, בריכת שחיה, אולם ספורט, מערכת רפואית ייחודית וחדשנית בבתי חולים, ומעל הכול הבאת בשורה למאות אלפי עולים כאשר סייעת להקים מוסד מפואר להשכלה גבוהה בעיר נתניה, בירת קו התפר ועיר הגבורה של מלחמת האינתיפאדה האחרונה, הקמת את אולם זכויות האדם והויטראז' המופלא, בית הספר לבנקאות על שם אישך, אמפיתיאטרון ומרכז ספורט, והפכת לגברת הראשונה של מוסד חינוכי בעל אלפי סטודנטים הרואים בך אמא, ומאות חברי סגל הרואים בך אחות ושותף על כל מעשייך המופלאים, על האהבה שאין דומה לה, על היותך בעלת התואר הראשון לשם כבוד Honoris Causa שניתן ע"י המכללה, ועל מעשייך לאין ספור – אנו מעניקים לך את התואר אשת חייל.

גב' אאידה פלדמן