בית הספר לבנקאות ושוק ההון

במה אתם מתעניינים?

לימודי בנקאות ושוק ההון

ע"ש מיקי פלדמן

בית הספר לבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה, הינו בית הספר היחיד בארץ המורשה לקיים תוכנית לימודים לתואר ראשון ולתואר שני בפיננסיים, לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון, בהסמכת המועצה להשכלה גבוהה.

בית הספר החל לפעול במתכונתו הנוכחית בשנת הלימודים תשס"ב (2002) בעקבות הדרישה באקדמיה לתוכנית פיננסית מקיפה אשר תרכז את מגוון הנושאים התיאורטיים והאקדמיים בבנקאות, עם התייחסות ליישומים המעשיים והשירותים הנגזרים מהם, וכן דרישה של העובדים במגזר הפיננסי והבנקאי לקבל מענה מקצועי ועדכני בתחומים הפיננסיים השונים.

בעקבות השינויים הטכנולוגיים הדינאמיים וההתפתחות בשווקים הפיננסיים, בית הספר מקפיד על עדכון של תכני הלימוד ועל היישומיות של תכנים אלו על מנת שהלומדים בתוכנית זו יוכלו להשתלב בעולם התעסוקה בזמן אמת.

הכשרה של אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפיננסים, הבנקאות ושוק ההון, תוך שילוב של ידע אקדמי עם ידע מעשי הינה צורך חיוני של ענף הפיננסיים והבנקאות אך לא פחות מכך של המשק הישראלי בכללותו. הצורך בבית ספר ייעודי למקצועות הפיננסיים והבנקאות נובע מהשינויים וההתפתחויות המשמעותיות שחלו בשנים האחרונות בארץ ובעולם כולו. שינויים אלה מתבטאים בהכנסת מכשירים פיננסיים חדשים, CYBER ,Fintech , מודיעין עסקי ובנקאי, נדל"ן ופרויקטים בנדל"ן, טכנולוגיה מתקדמת כגון  בנקאות DIGITAL ולאחרונה גם פתיחת בנקים אינטרנטיים ובהפיכת הבנקים למעין סופרמרקט פיננסי המציע שירותים פיננסיים מגוונים מעבר לשירותים המסורתיים של הענף.

 

פרקטיות, עדכניות ויישומיות

התוכנית של בית הספר לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון הנה תכנית פיננסית ייחודית מסוגה בישראל, והיא מקבילה למסלולי לימוד אקדמיים ייחודיים בפיננסיים הקיימים במדינות העולם המערבי. בתוכנית זו ירכשו הלומדים השכלה מקיפה בפיננסיים, בבנקאות ובשוק ההון ויכירו היטב את המבנה הפיננסי בישראל.

תוכנית לימודי הבנקאות ולימודי שוק ההון מדגישה פרקטיות, עדכניות ויישומיות וכוללת ערך מוסף רב, אקדמי ומעשי.

בנוסף לקבלת התואר הלומדים יקבלו תעודה מקצועית של "ייעוץ משכנתאות" המאפשרת גיוון אפשרויות התעסוקה.

בית הספר רואה לנכון להציג אופק תעסוקתי עוד במהלך תקופת לימודי התואר ללומדים את התוכנית ולכן הוא מקיים שיתופי פעולה רבים עם מקומות תעסוקה מגוונים בהם 

בתי השקעות, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, חברות פיננסיות, בנקים חברות אשראי וחברות כלכליות.

בוגרי התוכנית השתלבו היטב מזה מעל לעשור בעולם התעסוקה וחלקם הגיעו לתפקידי ניהול בכירים בסקטור הפיננסי.

 

מסלול חדש – תוכנית לעסקים פרטיים

השנה נפתח בבית הספר לבנקאות ושוק ההון מסלול חדש במסגרת התואר הראשון –  תוכנית לעסקים פרטיים בשיתוף בית הספר למנהל עסקים. התוכנית מותאמת לבעלי העסקים ומועברת בלימודי ערב. מטרת התוכנית לתת לעסקים פרטיים מעטפת פיננסית מקיפה וישימה בהתמודדות ועבודה סדירה מול גופים עסקיים שונים בהם בנקים, חברות אשראי, שוק ההון ובתי השקעות. זוהי תרומתו של בית הספר למגזר העצמאיים ובעלי העסקים בישראל.

בוגרי לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון בבית הספר מקבלים ידע תיאורטי ומעשי בתחום הפיננסיים, הבנקאות, הביטוח, המימון, הניהול והשיווק, מצוידים בתשתית המתאימה אשר מאפשרת התמודדות עם השינויים הטכנולוגיים והעסקיים הצפויים בעתיד למערכת הבנקאות. בוגרי התוכנית לתואר ראשון  אשר יבקשו להעמיק את ידיעותיהם יוכלו להירשם ללימודי בבנקאות ולימודי שוק ההון לתואר השני במכללה.

 

למידע נוסף על תחומי לימוד נוספים:

 

לימודי ניהול מערכות בריאות

 

לימודי משפטים

 

לימודי מנהל עסקים

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בבית הספר לבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה?

בלעדי בישראל
תוכנית "חץ" המסלול המהיר לתואר ראשון ושני ב- 4 שנים
פרקטי ועדכני
אפשרות לשלב עבודה ולימודים

מידע שימושי

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה