חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר לבנקאות ושוק ההון

במה אתם מתעניינים?

לימודי בנקאות ושוק ההון

ע"ש מיקי פלדמן

בית הספר לבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה, הינו בית הספר היחיד בארץ המורשה לקיים תוכנית לימודים לתואר ראשון ולתואר שני בפיננסיים, לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון, בהסמכת המועצה להשכלה גבוהה.

בית הספר החל לפעול במתכונתו הנוכחית בשנת הלימודים תשס"ב (2002) בעקבות הדרישה באקדמיה לתוכנית פיננסית מקיפה אשר תרכז את מגוון הנושאים התיאורטיים והאקדמיים בבנקאות, עם התייחסות ליישומים המעשיים והשירותים הנגזרים מהם, וכן דרישה של העובדים במגזר הפיננסי והבנקאי לקבל מענה מקצועי ועדכני בתחומים הפיננסיים השונים.

בעקבות השינויים הטכנולוגיים הדינאמיים וההתפתחות בשווקים הפיננסיים, בית הספר מקפיד על עדכון של תכני הלימוד ועל היישומיות של תכנים אלו על מנת שהלומדים בתוכנית זו יוכלו להשתלב בעולם התעסוקה בזמן אמת.

הכשרה של אנשי מקצוע המתמחים בתחום הפיננסים, הבנקאות ושוק ההון, תוך שילוב של ידע אקדמי עם ידע מעשי הינה צורך חיוני של ענף הפיננסיים והבנקאות אך לא פחות מכך של המשק הישראלי בכללותו. הצורך בבית ספר ייעודי למקצועות הפיננסיים והבנקאות נובע מהשינויים וההתפתחויות המשמעותיות שחלו בשנים האחרונות בארץ ובעולם כולו. שינויים אלה מתבטאים בהכנסת מכשירים פיננסיים חדשים, CYBER ,Fintech , מודיעין עסקי ובנקאי, נדל"ן ופרויקטים בנדל"ן, טכנולוגיה מתקדמת כגון  בנקאות DIGITAL ולאחרונה גם פתיחת בנקים אינטרנטיים ובהפיכת הבנקים למעין סופרמרקט פיננסי המציע שירותים פיננסיים מגוונים מעבר לשירותים המסורתיים של הענף.

 

פרקטיות, עדכניות ויישומיות

התוכנית של בית הספר לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון הנה תכנית פיננסית ייחודית מסוגה בישראל, והיא מקבילה למסלולי לימוד אקדמיים ייחודיים בפיננסיים הקיימים במדינות העולם המערבי. בתוכנית זו ירכשו הלומדים השכלה מקיפה בפיננסיים, בבנקאות ובשוק ההון ויכירו היטב את המבנה הפיננסי בישראל.

תוכנית לימודי הבנקאות ולימודי שוק ההון מדגישה פרקטיות, עדכניות ויישומיות וכוללת ערך מוסף רב, אקדמי ומעשי.

בנוסף לקבלת התואר הלומדים יקבלו תעודה מקצועית של "ייעוץ משכנתאות" המאפשרת גיוון אפשרויות התעסוקה.

בית הספר רואה לנכון להציג אופק תעסוקתי עוד במהלך תקופת לימודי התואר ללומדים את התוכנית ולכן הוא מקיים שיתופי פעולה רבים עם מקומות תעסוקה מגוונים בהם 

בתי השקעות, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, חברות פיננסיות, בנקים חברות אשראי וחברות כלכליות.

בוגרי התוכנית השתלבו היטב מזה מעל לעשור בעולם התעסוקה וחלקם הגיעו לתפקידי ניהול בכירים בסקטור הפיננסי.

 

מסלול חדש – תוכנית לעסקים פרטיים

השנה נפתח בבית הספר לבנקאות ושוק ההון מסלול חדש במסגרת התואר הראשון –  תוכנית לעסקים פרטיים בשיתוף בית הספר למנהל עסקים. התוכנית מותאמת לבעלי העסקים ומועברת בלימודי ערב. מטרת התוכנית לתת לעסקים פרטיים מעטפת פיננסית מקיפה וישימה בהתמודדות ועבודה סדירה מול גופים עסקיים שונים בהם בנקים, חברות אשראי, שוק ההון ובתי השקעות. זוהי תרומתו של בית הספר למגזר העצמאיים ובעלי העסקים בישראל.

בוגרי לימודי בנקאות ולימודי שוק ההון בבית הספר מקבלים ידע תיאורטי ומעשי בתחום הפיננסיים, הבנקאות, הביטוח, המימון, הניהול והשיווק, מצוידים בתשתית המתאימה אשר מאפשרת התמודדות עם השינויים הטכנולוגיים והעסקיים הצפויים בעתיד למערכת הבנקאות. בוגרי התוכנית לתואר ראשון  אשר יבקשו להעמיק את ידיעותיהם יוכלו להירשם ללימודי בבנקאות ולימודי שוק ההון לתואר השני במכללה.

 

למידע נוסף על תחומי לימוד נוספים:

 

לימודי ניהול מערכות בריאות

 

לימודי משפטים

 

לימודי מנהל עסקים

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בבית הספר לבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה?

בלעדי בישראל
תוכנית "חץ" המסלול המהיר לתואר ראשון ושני ב- 4 שנים
פרקטי ועדכני
אפשרות לשלב עבודה ולימודים

מידע שימושי