חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר למדעי ההתנהגות

במה אתם מתעניינים?

לימודי מדעי ההתנהגות

בית הספר למדעי ההתנהגות מציע תוכנית לימודים חדשנית לתואר ראשון ושני בהתנהגות ארגונית המשלבת ידע מתחומי הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה, הקרימינולוגיה, הגרונטולוגיה והניהול.
ייחודה של התוכנית במבט רב תחומי על הקשר בין הפרט לעולם החברתי בו הוא חי ולמגמות התרבותיות ומשמשת כחלון להבנת העצמי והעולם החברתי סביב.

ככל שהעולם סביבנו נעשה יותר טכנולוגי ומורכב כך עולה החשיבות של המיומנויות הבין אישיות והכישורים החברתיים. עם זאת, הגירויים הרבים המקיפים אותנו לא מאפשרים לנו פעמים רבות לרדת לעומקה של הנפש האנושית והעולם החברתי. מדעי ההתנהגות מאפשרים לאדם להבין טוב יותר את מניעיו, את הצרכים שלו, את תהליכי קבלת ההחלטות שלו ואת ההשפעות החברתיות המשפיעות על הדרך שבה הוא מתנהל בעולם. 

 

צוהר להבנת השפעות חברתיות רחבות

הידע והניסיון שהצטברו במדעי החברה והתנהגות ארגונית עד כה, מאפשרים הבנה מעמיקה יותר של העולם החברתי ובכך הופכים את התחום למכריע בהכשרתם של בעלי תפקידי מפתח במוסדות ובארגונים ציבוריים, פוליטיים, כלכליים- טכנולוגיים, ועוד .

תחומי ידע הנלמדים בבית הספר למדעי ההתנהגות פותחים לסטודנט צוהר להבנת השפעות חברתיות רחבות השולטות למעשה בחייו. מהם הזרמים התת קרקעיים שקובעים איך נתלבש? מה נאכל? מה נקנה? איפה נגור? כמה נרוויח? זאת ועוד החלטות של הפרט שלמעשה נשלטות על ידי כוחות שאנחנו לא מודעים אליהם.

הסטודנטים של בית הספר למדעי התנהגות מגלים במהלך התואר הראשון את העולם החבוי המצוי בתהליכים המשפיעים עליהם ומקדמים את יכולות החשיבה העצמאיות והביקורתיות שלהם.

התואר השני בהתנהגות ארגונית מוקדש להבנת האדם בארגון ולהקניית ידע ניהולי וייעוצי המבוסס על עולמות התוכן של מדעי החברה והניהול. הסטודנטים להתנהגות ארגונית יפתחו את היכולת לאבחן תהליכים בארגון ולבנות תוכניות לניהול אפקטיבי של האנשים בארגון. 

 

מעבדת מחקר בפסיכולוגיה

במסגרת בית הספר למדעי ההתנהגות פועלת מעבדת מחקר בפסיכולוגיה המשרתת את כל החוקרים בבית הספר למדעי ההתנהגות ומשמשת גם סטודנטים בשנה ג' אשר במסגרת הסמינריונים שלהם בוחרים בעבודה אמפירית המבוססת על תכנון והרצה של ניסויים.

בנוסף, במסגרת בית הספר למדעי ההתנהגות פועלת תוכנית "עבודת שדה", המאפשרת לסטודנטים בשנים ב ו-ג' להתנסות במהלך התואר בסיוע טיפולי ובליווי מקצועי ולרכוש שעות התנסות מעשית.

בבית הספר להתנהגות ארגונית קיימת תוכנית מצויינות המאפשרת לסטודנטים מצטיינים משנים ב' וג' לקחת חלק פעיל במחקר של חוקרים בבית הספר למדעי ההתנהגות.

צוות המורים של בית הספר כולל קבוצה נכבדה של מרצי פנים, שהם מרצים מן המניין במשרה מלאה. עיקר זמנם ומרצם מוקדש לסטודנטים, להוראה ולמחקר.

קמפוס המכללה האקדמית נתניה הינו מרהיב ביופיו וכולל סביבת לימודים טכנולוגית מתקדמת. הקמפוס על מבניו, תשתיתו, יצירות האמנות הפזורות במרחביו, מדשאותיו וחורשותיו הינו פנינה אמתית בלב השרון, המאפשר לסטודנטים ליהנות מאווירה ייחודית ויוקרתית, המותאמת לצרכי הסטודנטים של שנות האלפיים.

 

למידע נוסף על תחומי לימוד נוספים:

 

לימודי ניהול מערכות בריאות

 

לימודי משפטים

 

לימודי מנהל עסקים

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בית הספר למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית נתניה?

הגברת הסיכוי להשתלב במהירות בתפקידי ניהול משאבי אנוש, ניהול כללי ועוד, בארגונים ומוסדות פרטיים וציבוריים במשק
ובמתן ייעוץ ארגוני בחברות ייעוץ או כיועצים פרטיים.

שער לעולם תעסוקה מגוון
שילוב של עבודה ולימודים
הסמכה
תוכנית "חץ" המסלול המהיר לתואר שני

מידע שימושי