חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר למשפטים

במה אתם מתעניינים?

לימודי משפטים

בית הספר ללימודי משפטים במכללה האקדמית נתניה הוקם בשנת 1995. ב-29 שנות קיומו, סיימו לימודי משפטים במכללה האקדמית נתניה למעלה מ- 3,000 בוגרים שסוללים את דרכם לאחר שסיימו לימודי עריכת דין, הנושאים במשרות נחשקות במיטב משרדי עורכי הדין הגדולים במשק, ומשמשים כשופטים בערכאות שונות בישראל. כמו כן, במהלך השנים קיבלו מספר בוגרים תואר ד"ר למשפטים ומשמשים כמרצים בכירים למשפטים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל.

בביה"ס למשפטים במכללה האקדמית נתניה שמים דגש על ההיבט המעשי: טובי עורכי הדין במשק מלמדים בכיתת המצויינות של בית הספר.

נושאי הפרקטיקה המשפטית נלמדים לעומקם. לדוגמה: אסטרטגיה של ניהול משפט או אופן הניהול של חקירה נגדית. בתוכנית הלימודים גם נכללות "קליניקות" משפטיות רבות, המקנות ניסיון עבודה עוד במהלך הלימודים.

התפיסה המעשית של עולם המשפט מקלה על הסטודנטים להשתלב בקלות בעבודה בתום לימודיהם. תוכנית הלימודים בבית הספר למשפטים מרוכזת ב- 3 ימים ומאפשרת לסטודנטים ולסטודנטיות לעבוד ולהתפרנס גם במשך לימודיהם. בנוסף, ניתן להרחיב את ההשכלה לתואר שני במנע"ס (M.B.A). במסלול זה רוכשים הסטודנטים השכלה בתחום מנהל עסקים וגם בתחומי ידע נוספים, המכשירים אותם לתפקידי ניהול ציבוריים, לעיתונאות וליזמות עסקית.

הצלחה בבחינות לשכה

לשם הבטחת הרמה הגבוהה של לימודי משפטים, עומד בראש בית הספר למשפטים פרופ' משה גלברד בעל תואר דוקטור למשפטים (Ph.D) מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במשפטים (LL.M.) בהצטיינות מאוניברסיטת בריסל (V.U.B). מומחה בתחום דיני החוזים.

מאז הוקם בית הספר ללימודי משפטים, עומדים מדי שנה כ-80% מהבוגרים בהצלחה בבחינות לשכת עורכי הדין. כתב-העת של בית-הספר למשפטים, "מאזני משפט", זוכה לחשיבות רבה בעולם המשפט. בכתב-העת מתפרסמים מאמרים של טובי המשפטנים בישראל ומאמרים מפרי עטם של פרופסורים ומרצים למשפטים מהשורה הראשונה בארץ. במערכת משתתפים גם תלמידים מצטיינים של בית-הספר.

המכללה האקדמית נתניה נמנית עם מועדון נבחר ומצומצם של מוסדות לימוד, שתלמידיה מורשים להשתתף בקורס “ארגון העבודה הבינלאומי“ בג’נבה שבשוויץ. מדי שנה, יוצאת משלחת סטודנטים שחבריה נוטלים חלק בהרצאות מרתקות של חברי ארגון העבודה הבינלאומי.

כתב העת "מאזני משפט"

בבית הספר ללימודי משפטים פועלת מערכת כתב העת “מאזני משפט“, הזוכה לחשיבות רבה בעולם המשפט ומפרסמת מאמרי דעה, פסיקות והתייחסויות עדכניות לנושאים אקטואליים בתחום. ההשתתפות בעבודת המערכת מהווה הזדמנות חשובה, מרתקת ומאתגרת המאפשרת לסטודנטים לחוות את דעתם על מאמרים אקדמיים הנשלחים למערכת ע"י שופטים ובכירי עולם המשפט.


שאלות נפוצות

מי שרוצה להגשים חלום, כל אחד ובכל גיל יכול ללמוד. מי שסיים עכשיו שירות צבאי/לאומי, מי שמעוניין לשנות כיוון מקצועי, עצמאיים ובעלי עסקים שמעוניינים להיות יותר עם יד על הדופק בכל מה שקורה בעסק.

תואר ראשון במשפטים מהווה פתח למגוון תארים שניים כגון משפטים (מסחרי ועסקי), נדל"ן, התנהגות ארגונית ייעוצית, מנהל עסקים ועוד.

לאחר התואר במשפטים, ממשיכים להתמחות ומבחני לשכה, כל זאת על מנת לעסוק באחד המקצועות המבוקשים והנדרשים ביותר בשוק.

מקצוע מבוקש בעל מוניטין רב, המאפשר מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, התמחויות ותחומי עניין, מקצוע המאפשר קידום ושיפור החברה תוך מתן עזרה לזולת, לעמותות שונות וכד'.

בהחלט, לימודי משפטים הם פתח לקריירה בעריכת דין, להשתלבות במגזר הפרטי והציבורי ומהווה מקפצה לתפקידי שיפוט.

במכללה האקדמית נתניה!

צפו בסרטון בנושא לימודי משפט במכללה האקדמית נתניה:

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בבית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה?

תוכנית מצויינות
שעות לימוד נוחות
קליניקות משפטיות
נבחרת מרצים מנצחת

כתבי העת של בית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה

מידע שימושי