חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה

במה אתם מתעניינים?

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה

ע"ש עמי וטדי שגיא

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה בראשותו של פרופסור עמוס ישראלי, פועל מזה כעשרים שנה וממוצב בין בתי הספר המובילים בקרב המכללות בארץ, הן ברמת החומר הנלמד והן במידת הרלוונטיות שלו לצרכי הסטודנטים והבוגרים. בית הספר השואף תמיד לחדשנות ומובילות בתחום, מהווה מקפצה לקריירה מרתקת בתעשייה עתירת הידע בישראל.

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה מזמין מועמדים מתאימים להצטרף לתוכנית הלימודים לקראת התואר בוגר במדעי המחשב (B.Sc. in Computer Science). הסגל האקדמי בבית הספר כולל אנשי תיאוריה לצד אנשי מעשה מוכרים בתעשיית ההיי-טק בארץ.

מטרתו של בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה היא להכין את כל הסטודנטים באופן אופטימלי, באמצעות תכנית לימודים חדשנית ומעודכנת לצרכי תעשיית ההיי-טק בארץ ובעולם תוך הצבת אתגרים אינטלקטואלים, בניית סביבה לימודית מתקדמת ביותר ושיטות לימוד מובילות.  

התוכנית מקנה לבוגריה ידע ומיומנויות אשר מאפשרים להם קריירה מצליחה בנוסף, בית הספר מכין את הבוגרים המצטיינים להמשך לימודים לתארים מדעיים מתקדמים בכל האוניברסיטאות בארץ או לתואר M.B.A.. בסקרים שאנו עורכים מדי שנה, אנו רואים כי מעל ל 95% מבוגרינו משתלבים בתעשיית ההי-טק.

פרויקט פיתוח תוכנה על כל שלביו

בחזית פעילותו של בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה, עומד נושא פיתוח התוכנה, הנמצא במעמד שווה למדעי המחשב התיאורטיים. במהלך הלימודים הסטודנטים מפתחים תכנה באופן מעשי על כל אחת מארבע מערכות הפעלה המובילות בתעשיית היי-טק הישראלית והעולמית: Linux/Unix, ms-Windows, Apple IOS, ו Android.
לסיכום הלימודים, כל סטודנט משתתף בקבוצה פרויקטלית בת שלושה סטודנטים. כל קבוצה מבצעת פרויקט תכנה רחב היקף החל בשלב הייזום, דרך תיכון, קידוד, הפצה ותיעוד, בנושא לבחירתם ובהדרכה אישית של אחד מחברי הסגל הבכיר בבית הספר

נוסף על הקורסים הקלאסיים, בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה של המכללה האקדמית נתניה מציע, החל משנת הלימודים תשע"ו שני קורסים ייחודיים בנושאי הסייבר: אבטחת רשתות נתונים במרחב הסייבר ואבטחת מחשבים במרחב הסייבר, אשר יכינו את הבוגרים לקראת העולם המורכב של אבטחת סייבר ויכשירו אותם להתמודדות עם אתגרי האבטחה של עולם זה.

 

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בבית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה?

הלימודים שלנו, הרווח שלכם
מתמקדים בתחום הסייבר
נבחרת המרצים
שיעור תעסוקה גבוה למסיימים

מידע שימושי