חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה

במה אתם מתעניינים?

לימודי מדעי המחשב והמתמטיקה

ע"ש עמי וטדי שגיא

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה בראשותו של פרופסור עמוס ישראלי, פועל מזה כעשרים שנה, וממוקם בין בתי הספר המובילים בקרב המכללות בארץ, הן ברמת החומר הנלמד והן במידת הרלוונטיות שלו לצרכי הסטודנטים והבוגרים. בית הספר השואף תמיד לחדשנות ומובילות בתחום, מהווה מקפצה לקריירה מרתקת בתעשייה עתירת הידע בישראל.

בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה מזמין מועמדים מתאימים להצטרף לתוכנית הלימודים לקראת התואר בוגר במדעי המחשב (B.Sc. in Computer Science). 

הסגל האקדמי בבית הספר כולל אנשי תיאוריה לצד אנשי מעשה מוכרים בתעשיית ההיי-טק בארץ.

מטרתו של בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה- היא להכין את כל הסטודנטים באופן אופטימלי, באמצעות תוכנית לימודים חדשנית ומעודכנת לצרכי תעשיית ההיי-טק בארץ ובעולם תוך הצבת אתגרים אינטלקטואלים, בניית סביבה לימודית מתקדמת ביותר ושיטות לימוד מובילות.  

התוכנית מקנה לבוגריה ידע ומיומנויות אשר מאפשרים להם קריירה מצליחה בנוסף, בית הספר מכין את הבוגרים המצטיינים להמשך לימודים לתארים מדעיים מתקדמים בכל האוניברסיטאות בארץ או לתואר M.B.A. 

בסקרים שאנו עורכים מדי שנה, אנו רואים כי מעל ל 95% מבוגרינו משתלבים בתעשיית ההיי-טק.

פרוייקט פיתוח תוכנה על כל שלביו

בחזית פעילותו של בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה, עומד נושא פיתוח התוכנה, הנמצא במעמד שווה למדעי המחשב התיאורטיים. במהלך הלימודים הסטודנטים מפתחים תוכנה באופן מעשי על כל אחת מארבע מערכות הפעלה המובילות בתעשיית היי-טק הישראלית והעולמית: Linux/Unix, ms-Windows, Apple IOS, ו Android.
לסיכום הלימודים, כל סטודנט משתתף בקבוצה פרוייקטלית בת שלושה סטודנטים. כל קבוצה מבצעת פרוייקט תוכנה רחב היקף החל בשלב הייזום, דרך תיכנון, קידוד, הפצה ותיעוד, בנושא לבחירתם ובהדרכה אישית של אחד מחברי הסגל הבכיר בבית הספר.

נוסף על הקורסים הקלאסיים, בית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה של המכללה האקדמית נתניה, מציע החל משנת הלימודים תשע"ו שני קורסים ייחודיים בנושאי הסייבר: אבטחת רשתות נתונים במרחב הסייבר ואבטחת מחשבים במרחב הסייבר, אשר יכינו את הבוגרים לקראת העולם המורכב של אבטחת סייבר ויכשירו אותם להתמודדות עם אתגרי האבטחה של עולם זה.

 

למידע נוסף על תחומי לימוד נוספים:

 

לימודי ניהול מערכות בריאות

 

לימודי משפטים

 

לימודי מנהל עסקים

שאלות נפוצות

לתואר ראשון במדעי המחשב ניתן להתקבל באם יש לכם:
– בגרות ממוצע 90 ומעלה ב-4 יח"ל / בממוצע מעל 65 ב-5 יח"ל.
– דיפלומת הנדסאי בממוצע 80.
– מי שעבר מכינה ייעודית (במכללה) בממוצע 83 ומעלה וציון 85 ומעלה בקורס מתמטיקה במכינה.
– מועמדים לתוכנית תלת שנתית שאינם בעלי 5 יח"ל מתמטיקה בציון 80 ומעלה, חייבים להשתתף בקורס הכנה בקיץ או לעבור בחינת פטור בציון 70+.
– מועמדים עם נתונים קרובים יתקבלו למסלול תלת שנתי, במעמד על תנאי, לפי החלטת הדיקן.
– המכללה מציעה גם מסלול ארבע שנתי- המקנה אפשרות לקבלת התואר בארבע שנים. למסלול זה מתקבלים מועמדים בעל תעודת בגרות או בוגרי מכינת 30+ (במכללה).

בהחלט, במכללה האקדמית נתניה ניתן להתקבל ללימודי התואר הראשון ללא צורך בפסיכומטרי!
בתואר מדעי המחשב מספר מסלולי לימוד עם תנאי קבלה שונים, ובכולם ניתן להתקבל ללא צורך בפסיכומטרי אלא על בסיס ציוני בגרות, מכינה ועוד.
במכללה חשוב לנו לתת פתח והזדמנות שווה למעוניינים ללמוד את התחום ולהעניק להם את הכלים ללמוד אותו על הצד הטוב ביותר.

לימודי התואר של מדעי המחשב מתאימים לכל המעוניינים לפתח חשיבה מדעית מחקרית לצד ידע טכנולוגי, ולהשתלב בתעשיית ההיי-טק בתפקידים מובילים. מעל 95% מבוגרי התוכנית משתלבים בתפקידים משמעותיים בתעשיות ההיי-טק המובילות.

לימודי התואר משלבים מגוון רחב ועשיר של קורסים המשלבים תיאוריה ופרקטיקה, מתוך רצון להעניק לסטודנטים כלים מדוייקים אשר יסייעו להם לשהתלב בעולם התעסוקה מייד עם סיום לימודיהם:
בין הקורסים ישנם: שליטה בשפות Java, C, ו C# והתנסות מעמיקה בפיתוח בסביבות MS-Windows/.net ו-UNIX/Linux יכולת מקצועית לפיתוח אפליקציות לסמארטפונים I-Phone) ו ( Android ולאתרי אינטרנט דינמיים(asp.net) , לימודי אבטחת מחשבים ורשתות נתונים במרחב הסייבר והקניית ניסיון מעשי בניתוח מערכת, תכנון תוכנה (Software Design), פיתוח, הפצה ותחזוקה.

במכללה האקדמית נתניה ניתן לקבל מענה ויחס אישי, יחד עם המרצים המובילים והמקצועיים בתחום. לימודי מדעי המחשב במכללה שלנו, פותח לסטודנטים דלתות לעתיד מוצלח יחד עם ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בבית הספר למדעי המחשב והמתמטיקה במכללה האקדמית נתניה?

הלימודים בשני מסלולי הבוקר הינם מסלולים מואצים כאשר תוכנית הלמודים בנויה משלושה סמסטרים. התוכנית מבטיחה הכשרה יסודית ומקיפה, אשר תאפשר לסטודנטים השתלבות מהירה בכל תפקיד מקצועי. הקורסים השונים מייצגים מיזוג איכותי של ניסיון אקדמי עשיר עם ראיית שטח מעמיקה, במטרה לקדם את הבוגרים לעמדות מפתח בעולם העסקים הישראלי.

הלימודים עלינו, הרווח שלכם
מתמקדים בתחום הסייבר
נבחרת המרצים
שיעור תעסוקה גבוה למסיימים

מידע שימושי