בית הספר לתקשורת

במה אתם מתעניינים?

לימודי תקשורת

בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מוביל בתחום לימודי תקשורת וחקר התקשורת, תחום מחקר צעיר ותוסס שמשלב בין יסודות ממגוון כיוונים ונקודות מבט – סוציולוגיה, פוליטיקה, פסיכולוגיה, שפה ואמנות המתחברים דרך החידושים הטכנולוגיים והתרבותיים העדכניים ביותר, מה שמאפשר לספק לכם תשתית וכלים רלוונטיים שיפתחו לכם אופקים רחבים ויצמיחו אתכם כאנשים בוגרים, בעלי ראייה רחבה וביקורתית של החיים בחברה המודרנית.

אנו בבית הספר לתקשורת, מאמינים כי עידן המדיה הדיגיטלית מחייב את בית הספר להקנות לכלל הסטודנטים היכרות מקיפה עם שלל אמצעי התקשורת והכיוונים הפרקטיים, זאת כדי להכין את הסטודנט לדינאמיות של שוק התקשורת. מתוך תפיסה עדכנית זו של לימודי תקשורת, איננו מגבילים את הסטודנטים ל"מסלולים" הכובלים את הסטודנטים לתחום מסוים, אלא נותנים בידיהם מכשירים רבים ומגוונים ב"ארגז הכלים" התיאורטי והמקצועי שלהם, בהם יוכלו להשתמש בכל תחום או מדיה שיבחרו בעתיד.

 

כלים רלוונטיים ממיטב חוקרי התקשורת

עידן התקשורת הדיגיטלית מחייב ידע מקיף והבנה עמוקה בתהליכים טכנולוגיים וחברתיים שמתחוללים ממש בימים אלו. לא משנה היכן תעבדו לאחר לימודי תקשורת, כחלק מארגוני התקשורת או בעולם הדוברות ויחסי הציבור, בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מציע לכם כלים רלוונטיים ממיטב חוקרי התקשורת ואנשי השטח בארץ.

בכל המסלולים הן בתואר הראשון שהוא תואר דו חוגי במנהל עסקים ובמדעי התקשורת והן בתואר השני תמצאו מגוון קורסים המקנים הבנה תיאורטית רחבה והיכרות עם "הכאן ועכשיו" של העולם הפרקטי: מפגשים קבועים עם האנשים שעושים תקשורת וקבלת כלים מעשיים ליצירת תכנים במגוון רחב של אמצעי תקשורת מודפסות, אלקטרוניות ודיגיטליות.

לרשות הסטודנטים ללימודי תקשורת עומדים אולפני עריכה משוכללים, אולפני טלוויזיה HD  ותחנת רדיו FM106 תוססת "רדיו קול נתניה" המשדרת 24 שעות ביממה. 

הקורסים מועברים על ידי מיטב אנשי התיאוריה והמעשה. במהלך הלימודים פוגשים הסטודנטים מקצועני מדיה רבים, נחשפים לאפשרויות העבודה בתחום ומוצעים להם מבחר פרוייקטים של מצויינות, פרקטית ואקדמית, המאפשרים להם לפרוץ אל העולם האמיתי או להמשיך ללימודי תואר שני ודוקטורט בכל מוסד אקדמי מוביל.

 

סגל מרצים הנחשב לחוד החנית במחקר תקשורת

בבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מחזורי הלימוד קטנים והיחס המספרי של חברי סגל לסטודנטים גבוה במיוחד, דבר המאפשר לנו להעניק יחס אישי לסטודנט: 

כאן לא תהיו "עוד סטודנט" אלא ההתפתחות שלכם תלווה על-ידי המרצים הבכירים, שכמו מנטורים אמיתיים, יסייעו לכם להוציא את המיטב שבכם הן ברמה האקדמית והן בזו המקצועית.

במכללה האקדמית נתניה מלמד סגל מרצים הנחשב כחוד החנית במחקר תקשורת, צוות הנמנה בנשימה אחת עם טובי החוקרים באוניברסיטאות בארץ. אנשי הסגל שלנו מפרסמים בטובי כתבי העת בעולם ומציגים במיטב הכנסים הבינלאומיים. בזכות עובדה זאת, בית הספר לתקשורת במכללה היה הראשון לקבל הסמכה למתן תואר שני בתקשורת מבין המכללות בארץ, ואנחנו היחידים בין מכללות ישראל בעלי הסמכה קבועה להענקת תואר שני בתקשורת.

בבית הספר לתקשורת תחשפו לכל אלו בשילוב מנצח שבין רמה של אוניברסיטה מובילה, ובין יחס אינטימי של מכללה המכוונת לעולם התעסוקתי שבחוץ.

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה?

תואר ראשון ושני ב- 3 שנים
תואר דו חוגי
תוכנית איכותית לאנשי מערכת החינוך והמגזר הציבורי
שילוב עבודה ולימודים

מידע שימושי

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה