חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

בית הספר לתקשורת

במה אתם מתעניינים?

לימודי תקשורת

בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מוביל בתחום לימודי תקשורת וחקר התקשורת, תחום מחקר צעיר ותוסס שמשלב בין יסודות ממגוון כיוונים ונקודות מבט – סוציולוגיה, פוליטיקה, פסיכולוגיה, שפה ואמנות המתחברים דרך החידושים הטכנולוגיים והתרבותיים העדכניים ביותר, מה שמאפשר לספק לכם תשתית וכלים רלוונטיים שיפתחו לכם אופקים רחבים ויצמיחו אתכם כאנשים בוגרים, בעלי ראייה רחבה וביקורתית של החיים בחברה המודרנית.

אנו בבית הספר לתקשורת, מאמינים כי עידן המדיה הדיגיטלית מחייב את בית הספר להקנות לכלל הסטודנטים היכרות מקיפה עם שלל אמצעי התקשורת והכיוונים הפרקטיים, זאת כדי להכין את הסטודנט לדינאמיות של שוק התקשורת. מתוך תפיסה עדכנית זו של לימודי תקשורת, איננו מגבילים את הסטודנטים ל"מסלולים" הכובלים את הסטודנטים לתחום מסוים, אלא נותנים בידיהם מכשירים רבים ומגוונים ב"ארגז הכלים" התיאורטי והמקצועי שלהם, בהם יוכלו להשתמש בכל תחום או מדיה שיבחרו בעתיד.

 

כלים רלוונטיים ממיטב חוקרי התקשורת

עידן התקשורת הדיגיטלית מחייב ידע מקיף והבנה עמוקה בתהליכים טכנולוגיים וחברתיים שמתחוללים ממש בימים אלו. לא משנה היכן תעבדו לאחר לימודי תקשורת, כחלק מארגוני התקשורת או בעולם הדוברות ויחסי הציבור, בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מציע לכם כלים רלוונטיים ממיטב חוקרי התקשורת ואנשי השטח בארץ.

בכל המסלולים הן בתואר הראשון שהוא תואר דו חוגי במנהל עסקים ובמדעי התקשורת והן בתואר השני תמצאו מגוון קורסים המקנים הבנה תיאורטית רחבה והיכרות עם "הכאן ועכשיו" של העולם הפרקטי: מפגשים קבועים עם האנשים שעושים תקשורת וקבלת כלים מעשיים ליצירת תכנים במגוון רחב של אמצעי תקשורת מודפסות, אלקטרוניות ודיגיטליות.

לרשות הסטודנטים ללימודי תקשורת עומדים אולפני עריכה משוכללים, אולפני טלוויזיה HD  ותחנת רדיו FM106 תוססת "רדיו קול נתניה" המשדרת 24 שעות ביממה. 

הקורסים מועברים על ידי מיטב אנשי התיאוריה והמעשה. במהלך הלימודים פוגשים הסטודנטים מקצועני מדיה רבים, נחשפים לאפשרויות העבודה בתחום ומוצעים להם מבחר פרוייקטים של מצויינות, פרקטית ואקדמית, המאפשרים להם לפרוץ אל העולם האמיתי או להמשיך ללימודי תואר שני ודוקטורט בכל מוסד אקדמי מוביל.

 

סגל מרצים הנחשב לחוד החנית במחקר תקשורת

בבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מחזורי הלימוד קטנים והיחס המספרי של חברי סגל לסטודנטים גבוה במיוחד, דבר המאפשר לנו להעניק יחס אישי לסטודנט: 

כאן לא תהיו "עוד סטודנט" אלא ההתפתחות שלכם תלווה על-ידי המרצים הבכירים, שכמו מנטורים אמיתיים, יסייעו לכם להוציא את המיטב שבכם הן ברמה האקדמית והן בזו המקצועית.

במכללה האקדמית נתניה מלמד סגל מרצים הנחשב כחוד החנית במחקר תקשורת, צוות הנמנה בנשימה אחת עם טובי החוקרים באוניברסיטאות בארץ. אנשי הסגל שלנו מפרסמים בטובי כתבי העת בעולם ומציגים במיטב הכנסים הבינלאומיים. בזכות עובדה זאת, בית הספר לתקשורת במכללה היה הראשון לקבל הסמכה למתן תואר שני בתקשורת מבין המכללות בארץ, ואנחנו היחידים בין מכללות ישראל בעלי הסמכה קבועה להענקת תואר שני בתקשורת.

בבית הספר לתקשורת תחשפו לכל אלו בשילוב מנצח שבין רמה של אוניברסיטה מובילה, ובין יחס אינטימי של מכללה המכוונת לעולם התעסוקתי שבחוץ.

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם לשאלות ולפרטים נוספים. לשיחת ייעוץ חינם צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם:

למה דווקא בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה?

תואר ראשון ושני ב- 3 שנים
תואר דו חוגי
תוכנית איכותית לאנשי מערכת החינוך והמגזר הציבורי
שילוב עבודה ולימודים

מידע שימושי