גבריאל לסט

הענקת תואר - נאמן המכללה - למר גבריאל לסט

26/06/2006
במדינת ישראל הקטנה מעטים הם האנשים המוכרים כל כך ומוערכים כל כך כפי שאתה, גבי, גבריאל לסט, מוכר ומוערך בכל רבדי החברה הישראלית.
 
שנים רבות הקדשת עצמך לביטחון מדינת ישראל במסלול שירות בצנחנים, משמר הגבול ובצמרת משטרת ישראל בה הגעת לדרגת ניצב ולתפקיד סגן המפקח הכללי של משטרת ישראל.  בתפקידים אלה לחמת וידעת לשמור בנחישות על זכויות הפרט והאזרח מעבר לכל שיקול אחר.   היית קצין וג'נטלמן ועוטרת ב"עיטור המופת " על חילוץ לוחמיך תחת אש.
 
עם פרישתך מהשירות לאחר 32 שנים, נטלת על עצמך תפקידים בעיצוב המשק והחברה:
 
היית מנכ"ל איגוד חברות הביטוח ובתפקיד זה סייעת בהעברת בית הספר לביטוח ובהקמת בית הספר לביטוח ובנקאות באקדמית נתניה.  לאחר מכן הצטרפת בתפקידים שונים לחברת "דלק" והגעת עד לתפקידך הנכבד של יושב ראש קבוצת דלק המצליחה בבעלותו של איש העסקים  מר יצחק תשובה, שהביאה לקידומו, פיתוחו וביסוסו של המשק הישראלי תוך חדשנות וייחודיות שאין דומה לה.
 
בכל עשייתך שילבת תבונה ושכל עם נחישות ורגישות, תוך אחריות שאין דומה לה, ובעוד אתה עושה לקידום כלכלתה של מדינת ישראל אינך מזניח את פיתוח הרוח וההתנדבות במדינה זו.
 
אתה משמש כיו"ר הנהלת תיאטרון היידיש המקדיש את פעילותו לשימור התרבות האידית שהוכחדה בשואה.   אתה מכהן בחבר הנאמנים של "משואה" ששמה לה למטרה לזכור ולא לשכוח את השואה וקורבנותיה.  אך באותה מידה אתה חבר בהנהלת תיאטרון הילדים ע"ש ארנה פורת ומקדיש מזמנך וליבך לטיפול בדור הצעיר.
 
בין כל עיסוקיך הרבים אתה משמש גם כחבר הנהלת איגוד שופטי הכדורגל בישראל, מתוך אמונה אמיתית כי החברה הישראלית זקוקה לספורט הוגן כחלק מהגיבוש החברתי של רובדי החברה במדינת ישראל.
 
אם אין די בכך שאתה מקדיש את כל מרצך למען החברה והזולת, אתה מסייע בעשייה ברוכה רבה בקידומה, טיפוחה וביסוסה של המכללה כאחת מהחשובות שבמוסדות להשכלה גבוהה בישראל.
 
על כל אלה ועל עוד מעשים רבים וטובים אשר תקצר היריעה מלפרטם, החליטו המועצה האקדמית וחבר הנאמנים להעניק לך את תואר "נאמן המכללה" על כל הזכויות והחובות הנלווים לתואר זה.
גבריאל לסט

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה