הג'ודוקא שגיא מוקי ישמש פרזנטור למכללה האקדמית נתניה

  • ראשי
  • הג'ודוקא שגיא מוקי ישמש פרזנטור למכללה האקדמית נתניה

 

הג'ודוקא והמדליסט האולימפי שגיא מוקי, בעברו אלוף עולם, וזוכה מדליית זהב בגרנד סלאם תל אביב לאחרונה, נבחר לפרזנטור למכללה האקדמית נתניה ויוביל את הקמפיין של המכללה.

 

במכללה האקדמית נתניה לומדים מעל כ-4000 סטודנטים וסטודנטיות מכל רחבי הארץ במסלולים מגוונים כדוגמת משפטים, תקשורת, מנהל עסקים, נדל"ן, ניהול מערכות בריאות, בנקאות ושוק ההון ועוד.

מוקי הינו תושב נתניה ומהווה גאווה לעיר, כספורטאי המייצג, בדומה למכללה, ערכים בהם הישגיות, מצוינות, נחישות, חתירה להצלחה ושאפתנות, והודות לכך נבחר לשמש פרזנטור של המכללה ויופיע בפרסומיה השונים.

נשיא המכללה האקדמית נתניה, פרופ' יעקב הרט, הסביר הבוקר את הבחירה במוקי; "כבן העיר, לשגיא מוקי קשר טבעי ומתבקש עם המכללה שלנו אשר מהווה חלק משמעותי מהאזור ככלל ומהעיר נתניה אשר מקדמת, כמוהו, ערכים דוגמת מצוינות, שאפתנות וחתירה להצלחה. כפי שספורטאים זקוקים למסגרת מדרבנת אשר דוחפת אותם קדימה, כך גם המכללה משמשת כפלטפורמה משמעותית לעתידם של הסטודנטים שלה. וכשם שספורטאי כשגיא מוקי זקוק למאמנים הטובים ביותר, כך גם במכללה שלנו מצויה נבחרת מאמנים איכותית המכינה את הסטודנטים שלנו לחיים האמיתיים. אנו נרגשים מאד משיתוף הפעולה עם שגיא אשר מהווה גאווה לא רק למכללה האקדמית נתניה, ובוודאי לעירנו, כי אם גם למדינת ישראל".

 

 "בתור נתנייתי גאה", שיתף מוקי בהחלטה לייצג את המכללה, "אני שמח להיות כאן, במכללה האקדמית נתניה, לראות את הדבר המדהים שקורה כאן ולפגוש את דור העתיד. חברים רבים שלי לומדים כאן, ולא רק מנתניה, אלא מכל הארץ. זה מרגש אותי לראות איך מוסד בעיר הולדתי מצליח כל כך וסוחף אליו צעירים מכל רחבי הארץ וזו גאווה עבורי להיות חלק ממוסד אקדמי מצליח, אשר משקיע בסטודנטים שלו ומעניק חווית לימודים איכותית וגבוהה".

שגיא מוקי, מדליסט אולימפי, בעברו אלוף העולם (טוקיו 2019), פעמיים אלוף אירופה (באקו 2015 ותל אביב 2018), ואלוף ישראל בג'ודו. מחזיק במדליית ארד אולימפית מטוקיו 2020 עם נבחרת ישראל בקטגוריית הנבחרות המעורבות.

המכללה האקדמית נתניה הינה אחד ממוסדות הלימוד האקדמיים המובילים בישראל וזוכה להכרה ולמוניטין לאומי ובינלאומי מזה 29 שנה. במכללה האקדמית נתניה מעל עשרים ושמונה אלף בוגרים בתארים אקדמיים שונים וייחודיים לה. המכללה פועלת תוך שמירת החופש האקדמי המלא, טיפוח נאמנות לערכי יסוד של חברה ישראלית חופשית וסובלנית ותוך שמירת חירות האדם למימוש עצמי בתחומי המחשבה והמעשה. במכללה לומדים כ-4000 סטודנטים בתחומים ומסלולי לימוד שונים בהם תארים ראשונים ושניים. בין המסלולים: משפטים, לימודי משפט, נדל"ן, תקשורת, מנהל עסקים, בנקאות ושוק ההון, ניהול בגרונטולוגיה, ניהול מערכות בריאות, מדעי ההתנהגות, מדעי המחשב, תקשורת ומנהל עסקים. 

לחשיפה התקשורתית המלאה:

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה