חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

הסמכה קבועה מאת המועצה להשכלה גבוהה

  • ראשי
  • הסמכה קבועה מאת המועצה להשכלה גבוהה

נתנה הסמכה קבועה של המל"ג לתוכנית התואר שני במשפטים LL.M. במסלול המחקרי

המכללה האקדמית נתניה קיבלה הסמכה קבועה מאת המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) לתוכנית התואר שני במשפטים LL.M. במסלול המחקרי (מסלול התיזה).
ההסמכה הקבועה ניתנה לאחר מספר שנים בהן התוכנית פועלת בהצלחה בכפוף לפיקוח הדוק של המל"ג. ההסמכה הקבועה פירושה הכרה סופית של המל"ג בכך שהתוכנית שלנו עומדת בכל הדרישות המחמירות, ואינה נופלת ברמתה מהתוכניות המקבילות הנלמדות באוניברסיטאות. סטודנטים המסיימים את לימודיהם בתוכנית יכולים להמשיך ללימודי תואר שלישי (דוקטורט) באוניברסיטאות.
אישור המל"ג מהווה הישג חשוב לא רק של בית הספר למשפטים אלא של המכללה כולה. הסמכה קבועה למסלול תיזה מוכיחה שהאקדמית נתניה היא מוסד מחקרי המצטיין לא רק באיכות ההוראה אלא גם בפעילות הכתיבה והמחקר.
התוכנית לתואר שני במשפטים עם תיזה מתמקדת במשפט מסחרי ועסקי, וכוללת מגוון רב של קורסים ונושאים הנלמדים במסגרתה: חוזים מסחריים, דיני תאגידים, בנקאות ושוק ההון, משפט וטכנולוגיית מידע, עבירות צווארון לבן, עוולות מסחריות, חדלות פירעון, רגולציה מסחרית, תובענות ייצוגיות, הגנת הצרכן, ועוד. כן כוללת התוכנית קורס בוררות המעניק תעודת הכשרה כבורר, וקורס גישור המעניק תעודת מגשר.
בראש התוכנית עומדת פרופסור רות פלאטו-שנער, המכהנת גם בראש המרכז לדיני בנקאות ורגולציה פיננסית הפועל במכללה משנת 2004.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים