חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

הרשמה למשלחת ה- M.B.A לסין

  • ראשי
  • הרשמה למשלחת ה- M.B.A לסין

המכללה האקדמית נתניה פותחת בפניכם את העולם

סיור לימודים בסין

המכללה האקדמית נתניה, לצד מבחר התארים השונים ומסלולי הלימוד, מציעה תוכנית ייחודית ושונה של משלחת לימודית לסין. תוכנית זו קיימת כבר משנת 2008 ונערכת מידי שנה לסטודנטים נבחרים, בעיקר מקרב תלמידי ה-M.B.A. גם השנה, מיועדת המשלחת לצאת ברבעון השני של השנה, והפעם- בעידן הפוסט קורונה המשלחת תתמקד במציאות החדשה העסקית והאחרת שנוצרה. הנסיעה נערכת לעיר בייג'ין. כאמור, מדובר במסורת נפלאה, הממשיכה ברצף בכל שנה. מטרתם המרכזית של סיורים אלה, היא לאפשר לסטודנטים הלוקחים בהם חלק ללמוד לעומק ומזווית קצת אחרת על עולם העסקים בסין. במסגרת הסיור הם משתתפים בהרצאות של אנשי עסקים מחברות מובילות, הם יוצאים לסיורים מאורגנים במפעלים שונים ברחבי העיר ולומדים לא מעט על העולם המרתק הזה, כפי שבא לידי ביטוי באחת המדינות המעניינות ביותר. בתקופה שבה כדאי להכיר שווקים מכל העולם, חשוב ללמוד את מאפייניהם וליצור קשרים קרובים עם אנשי עסקים ממדינות אחרות, מדובר בהזדמנות חד פעמית עבור סטודנטים אלה והכנה לקראת השתלבותם בעתיד בעולם העסקים. במהלך הביקור מתארחים הסטודנטים באוניברסיטת בייג'ין ולנים במעונות הסטודנטים שבמקום.

למה?

מטרת סיור הלימודים היא לאפשר למשתתפים למידה ייעודית של עולם העסקים הסיני ושל דרכי השתלבותו בתעשייה העולמית ממקור ראשון, וזאת תוך חשיפה לחלק מקהילת העסקים בסין, לארגונים עסקיים ותעשייתיים, לאנשי עסקים ומנהלים מקומיים ולמערכת העסקית כולה. המשתתפים בסיורים נחשפים אל עולם העסקים המרתק באופן מעמיק ומוצעים להם כלים ייחודיים וחשובים שיוכלו לסייע להם בהמשך דרכם. מדובר בחוויה ייחודית והזדמנות להשתלב בכפר הגלובלי.

איך?

הלימודים בסין מתמקדים במינהל עסקים בסין, בכלכלת סין ובקשרי הגומלין של סין עם עולם העסקים הגלובלי. הסטודנטים נחשפים להרצאות אקדמיות ולמצגות מפי אנשי עסקים ומנהלים מקומיים בכירים, והם משתתפים בסיורים בארגונים עסקיים ובמפעלים תעשייתיים. כמו כן מתוודעים הסטודנטים לידע אקדמי על אודות תרבות סין ושפתה.
הלימודים נמשכים כשבועיים ונערכים בשפה האנגלית.

בין הנושאים הנלמדים:

Corporate Financial Strategy for Chinese Companies
Chinese Electronic Consumer Markets
Strategic Marketing in China
Multinational Companies in China and Chinese Firms Global Strategy
Doing Business in China – A View from A Foreign National Perspective
Chinese Economy and Business Opportunities in Shanghai

סיורים לדוגמה:

Lenovo China
Bosch Automotive products Co., Ltd.
Sinochem Corp.
International Far East Leasing Co.
Pudong Industrial Development Park
General Motors
Siemens ltd. China
Baosteel Group Co.

איפה?

המשלחת מתארחת באוניברסיטת BIT Beijing Institute Of Technology – בבייג'ין הנמנית עם מיטב האוניברסיטאות בסין. שעות הבוקר בכל יום מוקדשות להרצאות פרונטאליות ובשעות אחה"צ נערכים סיורי שטח לימודיים בתעשיות שונות. בסופי השבוע יוצאים לסיורים באתרי תרבות וטבע מהידועים והמיוחדים באיזור בייג'ין, המהווה חוויה תיירותית מהמדרגה הראשונה. המשתתפים ישהו במעונות האוניברסיטה.

מי?

הסיור מיועד בעיקרו לתלמידי התואר השני במנהל עסקים (M.B.A) אבל תתאפשר הצטרפות בוגרים ומוסמכים, כמו כן יוכלו להצטרף תלמידים מצטיינים לתואר ראשון משנה ג' 

וכך גם משתתפים מביה"ס למשפטים , מנדל"ן ומניהול מערכות מידע.
משלחות תצאנה רק אם תכלולנה מספר משתתפים מינימלי, כפי שייקבע בהמשך. ההצטרפות מותנית בשליטה בשפה האנגלית ובריאיון אישי.

מתי?

המועד נקבע בכל שנה בהתאם ללוז הלימודים.

כמה?

ההשתתפות כרוכה בתשלום נפרד, מעבר לשכר הלימוד. אומדני עלות יפורסמו לקראת צאתה של כל משלחת. העלות מכסה את שכ"ל, סיורים בתעשיות, הסעות לסיורים, לינה, ארוחת בוקר, חומרי למידה וטיול בסוף השבוע הראשון. עלות ההשתתפות אינה כוללת את מחיר טיסה ואינה כוללת עלות הפקת הויזה.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לפנות אל רוית קורמן במשרד תוכנית  ה- M.B.A , ביה"ס למנהל עסקים
טל': 09-8607838  או  במייל:   [email protected]
סיור לימודים בסין 2
סיור לימודים בסין 3