חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

השר משה כחלון

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa לשר משה כחלון

21/062011

כבוד השר,

בתפקידך החשוב כשר התקשורת והרווחה בממשלת ישראל, ובפעילותך הציבורית והפוליטית אתה משמש עמוד תווך, איש עניו וישר דרך, דמות אהודה על אזרחי מדינת ישראל, דמות שהציבור נושא אליה עיניו בהערכה רבה.

אתה מקרין את אהבתך לציבור אותו אתה משרת באמונה תקופה כה ארוכה, והנך נחשב לשר החברתי ביותר במדינת ישראל. אתה משמש לפה לכל אחד ואחד מן הציבור בעמידתך חסרת הפשרות על זכויות היחיד אל מול החברות הגדולות, על זכויות הפרט אל מול אינטרסים כלכליים, ועל עמידתך אל מול מערכות בנקאיות וכלכליות בבואך לשמור על זכויות האזרחים. את כל זאת אתה עושה בנעימות, באורך-רוח, באחריות ובמסירות אין קץ.

נולדת למשפחה ברוכת-ילדים חמה ואוהבת בגבעת אולגה, ומאז עמדת על דעתך – הקדשת כל זמן לחינוך ורכישת השכלה.
רכשת תואר במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה, אבל גאוותנו היא בכך שאת השכלתך המשפטית רכשת כאן, במכללה האקדמית בנתניה, סיימת את לימודיך בהצלחה רבה, והוכחת לכלל הסטודנטים שלנו כיצד אפשר בנחישות וביגע להגיע לרמות שבמשרות במדינת ישראל.

עבור תלמידינו הפכת לסמל, כמו עבור רבים בחברה הישראלית הרואים בך דוגמא להתמדה, לנחישות ולכוח הרצון אשר הביאו אותך אל שולחן הממשלה בה מתקבלות ההחלטות החשובות ביותר לגבי דרכינו בהווה ובעתיד, וביטחוננו כיחידים וכאומה.

על מעשיך הרבים בתחום חוקי הבנקאות , הרכב, חוקי הזיכיונות, הקישוריות, ההתקשרות עם חברות, הטיפול ביחיד והטיפול ברבים, על היותך כבוגר המכללה ידידה הקרוב ודוגמא לרבים מתלמידיה, ועל דברים רבים נוספים אשר תקצר היריעה מלפרטם החליטו המועצה האקדמית וחבר הנאמנים להעניק לך תואר לשם כבוד HONORIS CAUSA.

השר משה כחלון