השר משה כחלון

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa לשר משה כחלון

21/062011

כבוד השר,

בתפקידך החשוב כשר התקשורת והרווחה בממשלת ישראל, ובפעילותך הציבורית והפוליטית אתה משמש עמוד תווך, איש עניו וישר דרך, דמות אהודה על אזרחי מדינת ישראל, דמות שהציבור נושא אליה עיניו בהערכה רבה.

אתה מקרין את אהבתך לציבור אותו אתה משרת באמונה תקופה כה ארוכה, והנך נחשב לשר החברתי ביותר במדינת ישראל. אתה משמש לפה לכל אחד ואחד מן הציבור בעמידתך חסרת הפשרות על זכויות היחיד אל מול החברות הגדולות, על זכויות הפרט אל מול אינטרסים כלכליים, ועל עמידתך אל מול מערכות בנקאיות וכלכליות בבואך לשמור על זכויות האזרחים. את כל זאת אתה עושה בנעימות, באורך-רוח, באחריות ובמסירות אין קץ.

נולדת למשפחה ברוכת-ילדים חמה ואוהבת בגבעת אולגה, ומאז עמדת על דעתך – הקדשת כל זמן לחינוך ורכישת השכלה.
רכשת תואר במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה, אבל גאוותנו היא בכך שאת השכלתך המשפטית רכשת כאן, במכללה האקדמית בנתניה, סיימת את לימודיך בהצלחה רבה, והוכחת לכלל הסטודנטים שלנו כיצד אפשר בנחישות וביגע להגיע לרמות שבמשרות במדינת ישראל.

עבור תלמידינו הפכת לסמל, כמו עבור רבים בחברה הישראלית הרואים בך דוגמא להתמדה, לנחישות ולכוח הרצון אשר הביאו אותך אל שולחן הממשלה בה מתקבלות ההחלטות החשובות ביותר לגבי דרכינו בהווה ובעתיד, וביטחוננו כיחידים וכאומה.

על מעשיך הרבים בתחום חוקי הבנקאות , הרכב, חוקי הזיכיונות, הקישוריות, ההתקשרות עם חברות, הטיפול ביחיד והטיפול ברבים, על היותך כבוגר המכללה ידידה הקרוב ודוגמא לרבים מתלמידיה, ועל דברים רבים נוספים אשר תקצר היריעה מלפרטם החליטו המועצה האקדמית וחבר הנאמנים להעניק לך תואר לשם כבוד HONORIS CAUSA.

השר משה כחלון

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה