חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

התלמידים תרמו את דמי הזכיה

  • ראשי
  • התלמידים תרמו את דמי הזכיה

שלושת הסטודנטים לתואר שני בתקשורת, זכו בפסטיבל הסרטים אשר התקיים בשנה שעברה, ותרמו את כספי הזכיה לטובת ילדים בעלי צרכים מיוחדים

בית הספר לתקשורת עורך מידי שנה תחרות סרטים חברתיים, בהם מתמודדים הסטודנטים, שכולם מפיקים סרטים העוסקים בנושאים חברתיים בתחומים שונים בחברה.

בשנה שעברה הסרט "גדר וקבר" זכה במקום השני בתחרות. הסרט, שהופק ע"י הסטודנטים לתואר שני, פריד אבו תאיה, זוהיר חורי ובלאל חמאיסה עוסק בקונפליקט בין האזרח הפשוט לבין הרשויות והמדינה. הרשויות הישראליות מונעות מאשה בת 70 שסובלת מסכרת וקטועת רגל, מלבקר בקבר אביה שנהרג בטרם נולדה, בבית קברות שנמצא בתוך מחנה צבאי שהוקם על חורבותיו של בית העלמין של הכפר מעלול בגליל. הסרט מלווה את המאבק עד הסוף טוב, היא מתרגשת ומתפללת בקבר אביה לאחר שהצבא מאפשר לה לבקר במקום.

 

הזכייה במקום השני, העניקה לסטודנטים פרס כספי בגובה 2000 שקל, מכספי מענק של האחים אדרי. את סכום הזכייה החליטו השלושה לתרום לטובת ארגון וראייטי ישראל למען ילדים.

פרופ' אמיר הר-גיל : "אני רואה בזה חלק מההוראה המכוונת לתרומה לחברה. זה מרחיב את הלב. לכבוד להם ולנו גם על הסרט וגם על החלטתם לתרום"

מכתב תודה וראייטי

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים