חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

טקסי הענקת תארים

הענקת תארים

בימים אלו מסתיימת עוד שנה בילתי רגילה שאילצה את כולנו לאמץ הרגלי למידה חדשים, להיות מחוייבים יותר וקשובים יותר. לאורך כל התקופה פעלנו לטובת הצלחתכם ואנו מקוים כי הצלחתם להוציא את המקסימום  ולצאת מכאן לדרך חדשה ומרתקת. 

מאחלים לכם ב ה צ ל ח ה !

 

נאום הסטודנטית אינסה מלמד – בוגרת ביה"ס לניהול מערכות בריאות תואר שני:

ערב טוב לכל סגל ההוראה וצוות המכללה האקדמית, הבוגרות והבוגרים קרוביהם ומשפחותיהם. אני שמחה ונרגשת לעמוד מולכם ולשאת דברים בשם הבוגרים בטקס קבלת התעודות.

ההחלטה להירשם ללימודי התואר השני בניהול מערכות בריאות, לא הייתה פשוטה עבורי. הייתי ארבעה חודשים לאחר לידה ובעיצומה של קריירה אינטנסיבית. המחשבות על ימים ארוכים, נסיעה מייגעת מרחובות ובחזרה, תואר עמוס ומחייב – גרמו לי להסס.

מיומי הראשון בלימודים ועד הרגע הזה נוכחתי לדעת כי זו הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי ועל כך אני מבקשת להודות.

תודה לחברותיי וחבריי לספסל הלימודים. מקבוצה של אנשים זרים, הפכנו לקרובים ומגובשים. עברנו כאן דרך ארוכה ורצופת חוויות, עזרנו ותמכנו אחת בשני בכל שיכלנו.

תודה לפרופסור יעקב הרט היקר, נשיא המכללה  ודיקן ביה"ס לניהול מערכות בריאות, על שני דברים עיקריים. הראשון, תואר מעניין, מרתק, בנוי היטב, מעורר השראה ומשאיר טעם של עוד. והשני, היחס החם והאישי שכולנו זכינו לו, על אוזן קשבת, זמינות ומתן פתרון ומענה לכל סוגיה שעלתה.

תודה רבה לכל סגל ההוראה המדהים, המקצועי והאנושי בתואר. היה לכבוד לנו לשבת על ספסל הלימודים ולזכות ללמוד מאנשי מקצוע, יחידי סגולה, כמותכם.

לדר' עדי ניב יגודה , דר' שמעון שרף , דר' עדנה רבנו, דר שיין אנדרו, דר יעקב זילברג, דר אורית לוריה, מר נועז בר ניר, ומר צחי כהן – השיעורים של כולכם ללא יוצא מן הכלל היו מרתקים ומעניינים, למדנו מכם המון ופתחתם עבורנו עולם מלא תוכן.

תודה רבה לקרן צוברי – רכזת התואר ולקודמתה בתפקיד – אוסנת, על זמינות ומתן מענה אנושי ואדיב בכל עת.

תודה מיוחדת לשתי נשים מיוחדות במינן עבורי בתואר הזה: תודה ענקית לדר' אביבה קפלן שהנחתה אותי בעבודת הסמינריון וליוותה אותי ליווי צמוד, ברור, מעשיר ובהחלט השאירה אצלי טעם של עוד, אני מקווה שדרכנו לא נפרדות כאן היום. אני מודה על כך שזכיתי בזכותך לעשות עבודה שהייתה משמעותית עבורי, ואולי בהמשך, תהיה משמעותית גם עבור אנשים אחרים.

ותודה גדולה, לדר' מיכל נס אל, שלימדה בתקופת הקורונה והזום, שני קורסים שגרמו לי באופן אישי לשכוח מכל הטירוף שמתחולל מסביב בעולם כולו: קורס ניהול משאבי אנוש – שתורם לי בעבודתי על בסיס יומיומי וכמובן הקורס הכי מדהים בתואר, פסיכולוגיה חיובית, שאני כל כך שמחה שבחרתי בקורס הרשות הזה – שלדעתי הוא חובה בכל תואר!!! הקורס ששם את הכל בדיוק בפרופורציות המתאימות ופתח עבורי מסע פנימה למקומות הכי חשובים, כדי להיות אישה יותר טובה וכנגזרת מכך גם אשת מקצוע טובה יותר.

ובנימה אישית, אני רוצה להגיד תודה לחבריי הקרובים ביותר ללימודים: שפי, ניר ואילנה. אני כל כך שמחה שהכרתי אתכם וכמו מגנט, איך שהתיישבנו אחת ליד השני ביום הראשון, כך נשארנו גרעין מגובש ואוהב.

ותודה ליקירי אהובי, בעלי, שתמך וספג את הלימודים שלי, שכן כולנו יודעים שכשצד אחד בזוגיות לומד, כל הבית לומד ביחד איתו ומתגייס להצלחתו.

ולילדים היקרים שלי אני רוצה לומר, אמא מאוד מתרגשת ומודה לאלוקים על הזכות לעמוד פה, במעמד הזה, מולכם. אני מקווה שאני מצליחה לעשות אתכם גאים ולו במעט. אני מחכה ומקווה לזכות ליום שבו אתם תעמדו במקומי ואני אשב ואצפה בכם במקומכם. ושתדעו שאני רושמת את שלושתכם לניהול מערכות בריאות כאן מעכשיו! J

אני מאחלת בהצלחה לכל חבריי לספסל הלימודים ומקווה שנפגש בהמשך בשמחות.

הזמנה לטקס בוגרים 28.6.21
טקס בוגרים מנהל עסקים, בנקאות ושוק ההון, ניהול מערכות מידע ביטוח
הזמנה לטקס בוגרים 30.6.21
טקס בוגרים משפטים ולימודי משפט
הזמנה לטקס בוגרים 29.6.21
טקס בוגרים משפטים ולימודי משפט
הזמנה לטקס בוגרים 1.7.21
טקס הענקת תארים 1.7.21

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים