טקסי הענקת תארים

הענקת תארים

בימים אלו מסתיימת עוד שנה בילתי רגילה שאילצה את כולנו לאמץ הרגלי למידה חדשים, להיות מחוייבים יותר וקשובים יותר. לאורך כל התקופה פעלנו לטובת הצלחתכם ואנו מקוים כי הצלחתם להוציא את המקסימום  ולצאת מכאן לדרך חדשה ומרתקת. 

מאחלים לכם ב ה צ ל ח ה !

 

נאום הסטודנטית אינסה מלמד – בוגרת ביה"ס לניהול מערכות בריאות תואר שני:

ערב טוב לכל סגל ההוראה וצוות המכללה האקדמית, הבוגרות והבוגרים קרוביהם ומשפחותיהם. אני שמחה ונרגשת לעמוד מולכם ולשאת דברים בשם הבוגרים בטקס קבלת התעודות.

ההחלטה להירשם ללימודי התואר השני בניהול מערכות בריאות, לא הייתה פשוטה עבורי. הייתי ארבעה חודשים לאחר לידה ובעיצומה של קריירה אינטנסיבית. המחשבות על ימים ארוכים, נסיעה מייגעת מרחובות ובחזרה, תואר עמוס ומחייב – גרמו לי להסס.

מיומי הראשון בלימודים ועד הרגע הזה נוכחתי לדעת כי זו הייתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בחיי ועל כך אני מבקשת להודות.

תודה לחברותיי וחבריי לספסל הלימודים. מקבוצה של אנשים זרים, הפכנו לקרובים ומגובשים. עברנו כאן דרך ארוכה ורצופת חוויות, עזרנו ותמכנו אחת בשני בכל שיכלנו.

תודה לפרופסור יעקב הרט היקר, נשיא המכללה  ודיקן ביה"ס לניהול מערכות בריאות, על שני דברים עיקריים. הראשון, תואר מעניין, מרתק, בנוי היטב, מעורר השראה ומשאיר טעם של עוד. והשני, היחס החם והאישי שכולנו זכינו לו, על אוזן קשבת, זמינות ומתן פתרון ומענה לכל סוגיה שעלתה.

תודה רבה לכל סגל ההוראה המדהים, המקצועי והאנושי בתואר. היה לכבוד לנו לשבת על ספסל הלימודים ולזכות ללמוד מאנשי מקצוע, יחידי סגולה, כמותכם.

לדר' עדי ניב יגודה , דר' שמעון שרף , דר' עדנה רבנו, דר שיין אנדרו, דר יעקב זילברג, דר אורית לוריה, מר נועז בר ניר, ומר צחי כהן – השיעורים של כולכם ללא יוצא מן הכלל היו מרתקים ומעניינים, למדנו מכם המון ופתחתם עבורנו עולם מלא תוכן.

תודה רבה לקרן צוברי – רכזת התואר ולקודמתה בתפקיד – אוסנת, על זמינות ומתן מענה אנושי ואדיב בכל עת.

תודה מיוחדת לשתי נשים מיוחדות במינן עבורי בתואר הזה: תודה ענקית לדר' אביבה קפלן שהנחתה אותי בעבודת הסמינריון וליוותה אותי ליווי צמוד, ברור, מעשיר ובהחלט השאירה אצלי טעם של עוד, אני מקווה שדרכנו לא נפרדות כאן היום. אני מודה על כך שזכיתי בזכותך לעשות עבודה שהייתה משמעותית עבורי, ואולי בהמשך, תהיה משמעותית גם עבור אנשים אחרים.

ותודה גדולה, לדר' מיכל נס אל, שלימדה בתקופת הקורונה והזום, שני קורסים שגרמו לי באופן אישי לשכוח מכל הטירוף שמתחולל מסביב בעולם כולו: קורס ניהול משאבי אנוש – שתורם לי בעבודתי על בסיס יומיומי וכמובן הקורס הכי מדהים בתואר, פסיכולוגיה חיובית, שאני כל כך שמחה שבחרתי בקורס הרשות הזה – שלדעתי הוא חובה בכל תואר!!! הקורס ששם את הכל בדיוק בפרופורציות המתאימות ופתח עבורי מסע פנימה למקומות הכי חשובים, כדי להיות אישה יותר טובה וכנגזרת מכך גם אשת מקצוע טובה יותר.

ובנימה אישית, אני רוצה להגיד תודה לחבריי הקרובים ביותר ללימודים: שפי, ניר ואילנה. אני כל כך שמחה שהכרתי אתכם וכמו מגנט, איך שהתיישבנו אחת ליד השני ביום הראשון, כך נשארנו גרעין מגובש ואוהב.

ותודה ליקירי אהובי, בעלי, שתמך וספג את הלימודים שלי, שכן כולנו יודעים שכשצד אחד בזוגיות לומד, כל הבית לומד ביחד איתו ומתגייס להצלחתו.

ולילדים היקרים שלי אני רוצה לומר, אמא מאוד מתרגשת ומודה לאלוקים על הזכות לעמוד פה, במעמד הזה, מולכם. אני מקווה שאני מצליחה לעשות אתכם גאים ולו במעט. אני מחכה ומקווה לזכות ליום שבו אתם תעמדו במקומי ואני אשב ואצפה בכם במקומכם. ושתדעו שאני רושמת את שלושתכם לניהול מערכות בריאות כאן מעכשיו! J

אני מאחלת בהצלחה לכל חבריי לספסל הלימודים ומקווה שנפגש בהמשך בשמחות.

הזמנה לטקס בוגרים 28.6.21
טקס בוגרים מנהל עסקים, בנקאות ושוק ההון, ניהול מערכות מידע ביטוח
הזמנה לטקס בוגרים 30.6.21
טקס בוגרים משפטים ולימודי משפט
הזמנה לטקס בוגרים 29.6.21
טקס בוגרים משפטים ולימודי משפט
הזמנה לטקס בוגרים 1.7.21
טקס הענקת תארים 1.7.21

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה