חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

יהודה פורת

הענקת תואר "נאמן המכללה" למר יהודה פורת

15/06/2009
ל חייו של יהודה מתנהלים בסימן המצוינות. יהודה החמיר ביותר בדרישת המצוינות – קודם כל, כלפי עצמו בעשייתו, בלימודיו ובעיקר בהתמסרותו להתפתחות תעשיית האלקטרוניקה בישראל. את חריצותו וכישרונותיו, הקדיש לקידום תעשיית ההייטק במדינת ישראל, שם הוא יישם את אמונתו, כי רק מצוינות תצעיד את מדינת ישראל בדרך הנכונה לעצמאות כלכלית ולתרומה לחברה ולאנושות.
 
את ראשית עשייתו עבור החברה סלל בעת שרותך הצבאי. כקצין בכיר בצה"ל, שם טיפח את תחומי ההדרכה והתכנון. את ניסיונו הניהולי רכש בחברות לאומיות ובינלאומיות והיה ממעצבי התפיסה, כי ניהול נכון, מהווה את הדרך הנכונה לחשובים שבהישגים.
מר פורת הינו מאלה שחשפו, טיפחו ותיגמלו את המשאב החשוב ביותר במדינת ישראל, הוא כוח האדם, והיה ממעצבי מדיניות משאבי האנוש במדינת ישראל. תרומתו המקצועית, חפפה את תרומתו הציבורית, בקידום פוטנציאל הצעירים בישראל, להכשרה, ללימוד ולהכרת ערך המצוינות. במכללה האקדמית נתניה יהודה נחשב כאחד האבות המייסדים של ערך המצוינות, ככלי לקידום כלכלי וככלי להרחבת הידע של הסטודנטים.
 

על תרומתו בתחום משאבי האנוש, התכנון וההשכלה הגבוהה במדינת ישראל, על הטבעת חותמו האישי על ערך המצוינות בחברה הישראלית ועל ידידותו ומסירותו רבת השנים למכללה, ועל דברים רבים נוספים אשר תיקצר היריעה מלפרטם, החליטה המועצה האקדמית וחבר הנאמנים, להעניק לו את התואר "נאמן המכללה"

יהודה פורת