לימודי משפטים מעל גיל 30

  • ראשי
  • לימודי משפטים מעל גיל 30

לימודי תואר ראשון במשפטים הפכו בשנים האחרונות להיות פופולריים במיוחד, עם הגעתם לגיל 30 זה לא פוסח עליכם, בלימודי משפטים מעל גיל 30 תנאי הקבלה מעט קלים יותר ומותאמים לצרכי המועמדים לתואר ישנם מכינות ייעודיות אשר יכולות לעזור להתקבל לתואר ולתת כלים להצלחה בו מה שמאפשר לסטודנטים מעל גיל 30 לעבור בהצלחה את שלבי הלמידה ולבסוף להגיע לתואר ראשון במשפטים.
סטודנטים שיש להם כבר תואר אקדמי מוכר כלשהו ומעוניינים ללמוד תואר במשפטים, יכולים לעשות זאת בתכנית המיוחדת לאקדמאים המאפשרת לעשות את התואר תוך כדי שהם ממשיכים לעבוד במשרה בה הם אוחזים. מדובר על לימודי ערב או בוקר בחלק מימות השבוע, שלא גורעים מהמצב הקיים ורק מוסיפים את כל הטוב של היתרונות הקודמים.

מה כוללת תוכנית לימודי משפטים מעל גיל 30?

תכנית הלימודים בתואר ראשון במשפטים מעל גיל 30, כוללת התמחויות שונות לבחירת הסטודנטים: משפט פלילי, משפט מסחרי, זכויות אדם ומשפט אזרחי הן רק חלק מההתמחויות המוצעות במסגרת התואר. הלימודים משלבים מגוון רחב של תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות, לצד תרגולים, התנסויות וניתוח פסקי דין מורכבים. תואר ראשון במשפטים לבני 30+, מועבר על ידי צוות מרצים מיומן, המורכב מטובי המשפטנים ועורכי הדין בישראל, כך שכל סטודנט יכול לממש את מלוא הפוטנציאל טמון בו.
בין נושאי הלימוד בתכנית: תורת המשפט, משפט ציבורי, דיני עבודה, דיני עונשין, משפט בינלאומי, משפט עברי, דיני מיסים, דיני נזיקין, דיני ראיות, דיני תאגידים, חוזים, צוואה וירושה, קניין רוחני ועוד.

מדוע כדאי לי ללמוד תואר ראשון במשפטים במכללת נתניה?

תואר במשפטים הינו אחד הנחשבים בישראל עם הכי הרבה סטודנטים יחסית לתארים אחרים, במכללת נתניה הפקולטה למשפטים הינה הגדולה ביותר בכל המכללה והאיכותית ביותר, תואר זה אינו רק בשביל להיות עורך דין צעיר אלא הוא גם מקדם את הידע שלנו בחוקי המדינה, בהלכות בית המשפט, חוקי היסוד של מדינת ישראל וההיסטוריה החוקתית של המדינה, לימודי משפטים תורמים לנו בידע איכותי ואמיתי לסיטואציות אשר אנו נתקלים בהם ביומיום ונותנים לנו נקודת התחלה טובה יותר בתור אנשי אקדמיה שמכירים את החוק והוא אינו זר לנו.

כמו כן, מכללת נתניה מנגישה את החומר בצורה הנוחה ביותר, מעסיקה מרצים ועורכי דין מהטובים בתחום אשר יעניקו לכם את הידע הרצוי להצלחה בטוחה בקריירה המשפטית שלכם.
זמני למידת התואר הינם נוחים מאוד לבעלי קריירה ומשפחה כך שניתן לשלב את התואר ללא כל בעיה או הפרעה.

לסיכום

מכללת נתניה שמה לנגד עיניה את טובת הסטודנט ורווחתו האישית, הצלחתו חשובה למכללה – כי הצלחתו זו הצלחתה ודואגת לשלבו בתחום המשפטי מהשנה הראשונה ללימודי התואר ע"י עשיית קליניקות מקצועיות והברגה בשוק העבודה המשפטי משרדי עורכי דין ומשרות משפטיות להתמחות וטרום התמחות.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה