חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

לימודי משפטים מעל גיל 30

  • ראשי
  • לימודי משפטים מעל גיל 30

לימודי תואר ראשון במשפטים הפכו בשנים האחרונות להיות פופולריים במיוחד, עם הגעתם לגיל 30 זה לא פוסח עליכם, בלימודי משפטים מעל גיל 30 תנאי הקבלה מעט קלים יותר ומותאמים לצרכי המועמדים לתואר ישנם מכינות ייעודיות אשר יכולות לעזור להתקבל לתואר ולתת כלים להצלחה בו מה שמאפשר לסטודנטים מעל גיל 30 לעבור בהצלחה את שלבי הלמידה ולבסוף להגיע לתואר ראשון במשפטים.
סטודנטים שיש להם כבר תואר אקדמי מוכר כלשהו ומעוניינים ללמוד תואר במשפטים, יכולים לעשות זאת בתכנית המיוחדת לאקדמאים המאפשרת לעשות את התואר תוך כדי שהם ממשיכים לעבוד במשרה בה הם אוחזים. מדובר על לימודי ערב או בוקר בחלק מימות השבוע, שלא גורעים מהמצב הקיים ורק מוסיפים את כל הטוב של היתרונות הקודמים.

מה כוללת תוכנית לימודי משפטים מעל גיל 30?

תכנית הלימודים בתואר ראשון במשפטים מעל גיל 30, כוללת התמחויות שונות לבחירת הסטודנטים: משפט פלילי, משפט מסחרי, זכויות אדם ומשפט אזרחי הן רק חלק מההתמחויות המוצעות במסגרת התואר. הלימודים משלבים מגוון רחב של תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות, לצד תרגולים, התנסויות וניתוח פסקי דין מורכבים. תואר ראשון במשפטים לבני 30+, מועבר על ידי צוות מרצים מיומן, המורכב מטובי המשפטנים ועורכי הדין בישראל, כך שכל סטודנט יכול לממש את מלוא הפוטנציאל טמון בו.
בין נושאי הלימוד בתכנית: תורת המשפט, משפט ציבורי, דיני עבודה, דיני עונשין, משפט בינלאומי, משפט עברי, דיני מיסים, דיני נזיקין, דיני ראיות, דיני תאגידים, חוזים, צוואה וירושה, קניין רוחני ועוד.

מדוע כדאי לי ללמוד תואר ראשון במשפטים במכללת נתניה?

תואר במשפטים הינו אחד הנחשבים בישראל עם הכי הרבה סטודנטים יחסית לתארים אחרים, במכללת נתניה הפקולטה למשפטים הינה הגדולה ביותר בכל המכללה והאיכותית ביותר, תואר זה אינו רק בשביל להיות עורך דין צעיר אלא הוא גם מקדם את הידע שלנו בחוקי המדינה, בהלכות בית המשפט, חוקי היסוד של מדינת ישראל וההיסטוריה החוקתית של המדינה, לימודי משפטים תורמים לנו בידע איכותי ואמיתי לסיטואציות אשר אנו נתקלים בהם ביומיום ונותנים לנו נקודת התחלה טובה יותר בתור אנשי אקדמיה שמכירים את החוק והוא אינו זר לנו.

כמו כן, מכללת נתניה מנגישה את החומר בצורה הנוחה ביותר, מעסיקה מרצים ועורכי דין מהטובים בתחום אשר יעניקו לכם את הידע הרצוי להצלחה בטוחה בקריירה המשפטית שלכם.
זמני למידת התואר הינם נוחים מאוד לבעלי קריירה ומשפחה כך שניתן לשלב את התואר ללא כל בעיה או הפרעה.

לסיכום

מכללת נתניה שמה לנגד עיניה את טובת הסטודנט ורווחתו האישית, הצלחתו חשובה למכללה – כי הצלחתו זו הצלחתה ודואגת לשלבו בתחום המשפטי מהשנה הראשונה ללימודי התואר ע"י עשיית קליניקות מקצועיות והברגה בשוק העבודה המשפטי משרדי עורכי דין ומשרות משפטיות להתמחות וטרום התמחות.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים