לימודי תואר ראשון במשפטים בגיל 40

  • ראשי
  • לימודי תואר ראשון במשפטים בגיל 40

הרבה אנשים בגיל 40 מגיעים לפרשת דרכים, ומתחילים לשקול את המשך הקריירה המקצועית שלהם. יש אנשים שלא עשו תואר בגלל שהחיים הביאו אותם למקומות אחרים כמו משפחה ילדים או קריירה בתחום אחר ועכשיו הם מרגישים שהגיע זמן ללימודים בגיל 40. תואר ראשון במשפטים יכול לתת בסיס ללמידת מקצוע עריכת הדין, ובנוסף לכך קפיצת מדרגה בקריירה נוכחית אשר קיימת לכל אדם, למידת חוקי המדינה יכולה להועיל בהמון תחומים במשק הציבורי והפרטי בישראל.

אם גם אתם רוצים בקריירה מוצלחת ומוכנים לשלב ב' בקריירה שלכם, תואר ראשון במשפטים
מעל גיל 40 , מיועד לכם. באמצעות הלימודים תוכלו להתקדם לקריירה מבטיחה בתחום המשפטים ואחרי ההתמחות ובחינות הלשכה, אף תוכלו לעסוק בעריכת דין ולהרוויח משכורות גבוהות, כשכירים, או כעצמאים.

מדוע כדאי ללמוד תואר ראשון במשפטים מעל גיל 40?

לימודי תואר ראשון במשפטים מעל גיל ארבעים מוכוונים לאנשים שעברו את גיל 40. בין אם מדובר באקדמאים שרוצים לעשות הסבה מקצועית, או באנשים חסרי תואר שמעוניינים להשיג מקצוע מתגמל ומעניין. לימודים אלה אף מיועדים לאנשים שעובדים בארגונים ציבוריים, לעיתים אף ללא תואר אקדמי אשר מעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית, בדירוג העבודה וגם בשכר. לימודי משפטים עשויים להעניק להם את הדחיפה להתקדם למשרות ניהוליות, או למחלקות אחרות שמתמחות במשפטים.

בפני בוגרי תואר ראשון במשפטים מעל גיל ארבעים עומדים מספר אפשרויות תעסוקתיות. הם יכולים לפנות לכיוון התמחות במשרדי עורכי דין, או בקליניקה משפטית ציבורית, לקראת מעבר בחינות ההסמכה לעריכת דין.
בוגרים שלא מעוניינים להיות עורכי דין, יוכלו להציג את מועמדותם למחלקות משפטיות במסגרת עסקים פרטיים, או במנהל הציבורי. כמו כן הם יוכלו להתקבל לעבודה במסגרת המחלקות המשפטיות של עסקים פיננסיים, דוגמת בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות וכדומה.

האם ניתן ללמוד תואר במשפטים גם בגיל 40?

במכללת נתניה תנאי הקבלה הינם נוחים ומתחשבים בכל סטודנט, החל ממכינות קדם אקדמיות לבעלי 12 שנות לימוד ללא בגרות, לסטודנטים בעלי פסיכומטרי נמוך, או תעודת בגרות מלאה, בנוסף לכך אנשי קריירה אשר בעלי עבודה יציבה ורוצים לשלב עצמם בתואר ימצאו תוכנית שנתית נוחה אשר ניתן לשלבה בשגרת החיים, ובכך יוכלו לאפשר לעצמם לעבוד ללמוד ולנהל חיי משפחה. המכללה דואגת לתת אפשרויות התמחות ועבודה גם במהלך התואר בנושא המשפטי שבו תרצו לעסוק ובכך מבריגה אותכם בשוק העבודה עוד לפני סיום התואר. לימודי תואר ראשון במשפטים מעל גיל 40 יימשכו בדרך כלל שלוש וחצי שנים של שתי סמסטרים בכל שנה, זמן הלימודים מתפרס כך שיהיה נוח לסטודנט לשלב את עבודותו ושגירת חייו בנוסף ללימודים אותם הוא התחיל. בלימודי ערב לעיתים אף ייערכו קורסים במסגרת של לימודי סמסטר קיץ, כדי לקצר את מספר שנות הלימוד.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה