חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

לימודי תואר ראשון במשפטים מעל גיל 50

  • ראשי
  • לימודי תואר ראשון במשפטים מעל גיל 50

הגעתם לגיל 50 ואתם חושבים שמאוחר מידי להגשים את החלום ללמוד לימודי תואר ראשון במשפטים? ההפך הוא הנכון. כיום, בניגוד לעבר, לימודים בגיל 50 או לימודים מעל גיל 50 שכיחים ומקובלים יותר, לא מעט בזכות פיתוחן של תוכניות לימודים מגוונות ומובנות, המקלות על המעוניינים להצטרף אליהן.
לימודי תואר ראשון במשפטים יכולים לתת קפיצת מדרגה בקריירה גם לאחר המון שנות עבודה, ונותנים לנו את האופציה להנות מידע פרקטי להמשך הקריירה שלנו ויכולת להגדיל לנו את השכר והתגמול בעבודה הנוכחית לעומת אדם אשר אין לו בסיס אקדמאי.

מחשבה להסבת מקצוע

בנוסף גם ניתנת לנו האופציה לשנות את המקצוע בו בחרנו ולעשות הסבה מקצועית לעריכת דין, כמובן שזה דורש התמחות ומעבר של מבחני הלשכה אך בגיל 50 התעסוקה הנוכחית היא יותר מקצועית ולכן יש את האופציה לבחור להתקדם בחיינו בתחום שמעניין אותנו ללא כל הפרעה. מקצוע המשפטים הוא רלוונטי לכל גיל, אפשר להתחיל ללמוד אותו ואפילו להצליח מאוד גם באמצע החיים כשיש עבודה ותואר ראשון בתחום אחר. משפטים הוא בין התארים הבודדים שתמיד נשאר רלוונטי ומתאים בכל שלב במסלול החיים לא משנה במה בחרתם ללמוד או לעסוק. תואר ראשון בלימודי משפטים ניתן לשלב עם עבודה קיימת וחיי שיגרה ולכן התואר לא יפגע לנו בחיי היום יום אליהם אנו רגילים זה מכבר. אלא ירענן לנו את סדר היום והשיגרה אליה התרגלנו במהלך השנים.

מדוע כדאי לנו ללמוד משפטים דווקא בהגיענו לגיל 50?

בגיל 50 על-פי חוק בישראל לא חייבים תעודת בגרות אלא 12 שנות לימוד בלבד כדי להתקבל ללימודי תואר ראשון. בנוסף לכך הכלים הניתנים לסטודנטים בגילאים הללו הינם מרובים החל ממתן עזרה וסיוע לימודי והנגשת חומרים לימודיים מה שמעניק תחושת ביטחון למרות פערי הגילאים אשר קיימים במסלולי תואר ראשון בדרך כלל.

האם ניתן ללמוד תואר ראשון במשפטים גם בגיל 50?

במכללת נתניה תנאי הקבלה הינם נוחים ומתחשבים בכל סטודנט, החל ממכינות קדם אקדמיות לבעלי 12 שנות לימוד ללא בגרות, לסטודנטים בעלי פסיכומטרי נמוך, או תעודת בגרות מלאה, בנוסף לכך אנשי קריירה אשר בעלי עבודה יציבה ורוצים לשלב עצמם בתואר ימצאו תוכנית שנתית נוחה אשר ניתן לשלבה בשגרת החיים, ובכך יוכלו לאפשר לעצמם לעבוד ללמוד ולנהל חיי משפחה.
המכללה דואגת לתת אפשרויות התמחות ועבודה גם במהלך התואר בנושא המשפטי שבו תרצו לעסוק ובכך מבריגה אותכם בשוק העבודה עוד לפני סיום התואר.
בנוסף לכך מכיוון שהינכם בני 50 ישנם אופציות למכינות ייעודיות לגילאים המבוגרים אשר נותנת כלים להצלחה בתואר עצמו ומכניסה אותנו באופן הדרגתי ללימודים לאחר הרבה שנים כמו כן, מכינות טומנות בחובן גם קורסים אשר יכולים להשפיע עלינו בתואר עצמו ולתת לנו נקודת פתיחה שונה משאר הסטודנטים.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים