חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

מסכמים את שנת תשפ"א ומברכים את השנה החדשה!

 • ראשי
 • מסכמים את שנת תשפ"א ומברכים את השנה החדשה!

תוכן עניינים

היי סטודנטים, הרבה קורה כאן מאז שיצאנו כולנו לשגרת קורונה ולנו ממש חשוב שתהיו בלופ!

אין ספק שהשנה האחרונה היתה מאתגרת במיוחד ובכל זאת אנחנו, במכללה האקדמית נתניה, לא נתנו למגיפת הקורונה לעצור את הפעילות ואנחנו גאים בהישגים שהבאנו השנה ומקבלים את פני תשפ"ב בציפיה גדולה להישגים חדשים.

אז מה חדש בקמפוס?

 • קיבלנו הסמכה קבועה מהמועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) לתוכנית התואר שני במשפטים LL.M. במסלול המחקרי (מסלול התיזה).

  ההסמכה הקבועה פירושה הכרה סופית של המל"ג בכך שהתוכנית שלנו עומדת בכל הדרישות המחמירות, ואינה נופלת ברמתה מהתוכניות המקבילות הנלמדות באוניברסיטאות והיא ניתנה לאחר מספר שנים בהן התוכנית פועלת בהצלחה בכפוף לפיקוח הדוק של המל"ג.
  אישור המל"ג מהווה הישג חשוב לא רק של בית הספר למשפטים אלא של המכללה כולה. הסמכה קבועה למסלול תיזה מוכיחה שהמכללה האקדמית נתניה היא מוסד מחקרי המצטיין לא רק באיכות ההוראה אלא גם בפעילות הכתיבה והמחקר!

 • החל משנת תשפ״ב תואר ראשון בביטוח – בשנתיים בלבד!

  החל משנת הלימודים הקרובה מסגרת התואר בביטוח הינה במשך 6 סמסטרים רצופים (שנתיים) במקום שלוש!! התואר משלב צבירת ניסיון תעסוקתי ולימודים וייערך באופן היברידי גם מהבית וגם במכללה : )

 אז אולי לכם זה לא ממש רלוונטי, כי כבר ממש הבנתם מה תעשו כשתהיו גדולים, אבל אם יש לכם חברים שבעניין, ספרו להם, הם בטוח ישמחו לשמוע!

 • חדש!! תוכנית חץ לניהול מערכות בריאות! 

  איזה כיף לבשר לכם שלאור הביקוש הרב, ייסדנו תוכנית חץ לתואר השני בניהול מערכות בריאות! מה זה אומר? שאם אתם לומדים תואר ראשון ורוצים כבר בשנת הלימודים האחרונה של התואר הזה ללמוד תואר שני, מהיום תוכלו שהתואר השני שלכם יהיה ניהול מערכות בריאות! אהבתם? גם אנחנו!

 • תגידו מזל טוב! נולד לנו תואר נוסף! תואר שני בניהול בגרונטולוגיה

  . התואר בתחום זה הוא פורץ דרך וראשון ויחיד בתחומו בארץ. עד כה לימודי הגרונטולוגיה במוסדות להשכלה גבוהה הסתכמו בתחומי חקר הזיקנה אולם הודות ליוזמתה חסרת התקדים של ד"ר אביבה קפלן, העומדת בראש התוכנית, אישרה המועצה להשכלה גבוהה את שילוב לימודי הגרונטולוגיה עם לימודי מנהל עסקים וסללה את ראשית המהפיכה בתחום לימודי הניהול בגרונטולוגיה! הלימודים יחלו ממש עוד רגע ואתם יותר ממוזמנים!

וקצת ברכות!

לפרופ' אמיר הר-גיל שהסרט שביים, פואטרי צבן, זכה בסרט החברתי הטוב ביותר בפסטיבל גולד סטאר הבינלאומי  בניו יורק המתמקד בסרטים חברתיים מכל העולם!

וקצת באיחור, ברכות גם לח"כ שירלי פינטו שהיא לא סתם חברת כנסת אלא בוגרת שלנו שממלאת אותנו גאווה ומרחיבה לנו את הלב בכל פעם מחדש!

והכי חשובים! אתם! שזאת הזדמנות נהדרת לאחל לכם שנה טובה ומוצלחת! שנה של אתגרים לצד הצלחות. שאיפות לצד יכולות. יעדים לצד הגשמות ובריאות חסרת פשרות.

וואלה, התגעגענו! 

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים