חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

יאיר המבורגר

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa למר יאיר המבורגר

23/06/2003

מדינת ישראל הוקמה על ידי דור המייסדים, דור של נפילים, אשר העניקו לנו לא רק את מוסדות השלטון במולדת הישנה- חדשה, אלא גם את היסודות והבסיס עליהם צמחה העשייה, התעשייה והכלכלה הישראלית. כאלה היו הוריו ארנסט ומרגוט ז"ל מחלוצי ובוני תעשיית הבטוח בארץ ישראל. השייך לדור השני, לדור אשר על היסודות והעמודים שהקים דור המייסדים הקים את הבניין המפואר עליו מתבססת תעשיית ההשקעות בביטוח במדינת ישראל.

בתבונה ובמחשבה רבה ניהל וכלכל את מעשיו והשקעותיו כאשר הינו מעניק לעולם חשוב זה לא רק את הדרך היצירתית שבתחום העשייה אלא גם את התבונה, חום הלב והיושר האישי הטבוע בו ובמשפחתו.

עשייתו משמשת לדוגמא ומופת כיצד יכולה להתנהל תעשיה פורחת ומשגשגת המנוהלת ביושר, בתבונת כפיים ובחריצות אין קץ. על פועלו בתחום הביטוח וקידומו, ועל עשייתו ותרומתו למפעלים חברתיים בתחומי חברה מגוונים, תוך הושטת זרוע וכתף למען הציבור והחברה, על היותו סמל דוגמא ומופת ועל תרומתו לקידומה של האקדמית נתניה, על כל תרומתו יוצאת הדופן לכלכלה הישראלית והעולמית, ועל מעשיו הרבים הנוספים אשר תקצר היריעה מלפרטם החליטה המועצה האקדמית וחבר הנאמנים של המכללה להעניק לו תואר לשם כבוד – Honoris Causa

מר יאיר המבורגר