חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

נאוה רביד

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa לגב' נאוה רביד

21/06/2011

כבר בראשית דרכך בעולם העשייה הישראלי הקדשת את מירב פעילותך ליופי – ליופייה של החברה הישראלית הרב גונית.

הצלחת בעזרת כישורייך להנהיג את צוות העובדים המסור של חברת "לוריאל ישראל" , והפכתם להיות אחד מהמפעלים המובילים והמפוארים ולשם נרדף ליופי ולאסתטיקה בישראל.

הנהגת מוסר עבודה ייחודי ומעורבות אישית של ציבור העובדים בחברה כאשר את משמשת להם דוגמא ומופת. בחכמה רבה הפכת את חברת לוריאל ישראל לאימפריה עולמית ולמוסד של תרומה חברתית מיוחדת ורחבת ממדים שנעשית היום בארץ.

אימצת באהבה את פרוייקט "אמץ לך אח לוריאל", לקידום הסטודנטים בני העדה האתיופית במכללה האקדמית נתניה, אשר הפך לשם דבר ולסמל כאשר בהשראתך סטודנטים המקבלים מלגת לימודים מתחייבים לחנוך נוער של בני העדה, להיות בקשר עם בני המשפחות ובכך להביא לטיפוחם, לקידומם ושילובם בחברה הישראלית.

את וצוות עוזרייך מלווים באופן אישי סטודנטים אלה בעשייתם, ועדה להתקדמות המשפחות האלה המקבלות אח משכיל ובוגר, אח תומך במשפחה ובנער הקטן הרואה באותו סטודנט דוגמא אישית לדרכו בעתיד. את מדגישה את הטוב שבנתינה.

חברת היופי שאת עומדת בראשה מדגישה את הפילוסופיה של שיפור פניה של החברה כולה, ואותות המאמץ אכן ניכרים בעקבות יוזמתכם הברוכה ומסירותכם שאינה יודעת גבול.

את מסמלת את השינוי במעמד האשה בישראל ומהווה מופת לחברה כולה.

על עשייתך למען התעשייה בישראל. על פעולותייך למען החברה בשיתוף פעולה עם האקדמית נתניה, על התייצבותך בראש מפעל ייחודי אותו הפכתם לפרויקט המאה של חברתכם בגאווה רבה, ועל עוד דברים רבים אשר תקצר היריעה מלפרטם – החליטו המועצה האקדמית וחבר הנאמנים של האקדמית נתניה להעניק לך תואר לשם כבוד HONORIS CAUSA.

גב נאוה רביד