חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

נוחי דנקנר

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa למר נוחי דנקנר

22/12/2003

הקושי הגדול שעמד בפני משה רבנו בהוציאו את האומה היהודית ממצרים היה להוציא מים מן הסלע.

על מנת לשאוב מידע על חייו האישיים של נאמן המכללה, נוחי דנקנר, היה עלינו לעבור את אותו קושי, שכן חרף עיסוקיו הרבים ומעורבותו בכל חייה החברתיים והכלכליים של מדינת ישראל, הנך מצניעי-לכת, מאותם אלה אשר בורחים מפני הכבוד, וכל מעשיהם נעשים בצנעה ומבלי למשוך תשומת לב.

חרף זאת, כל ישראלי יודע כי בשדה הקרב האמיתי להישרדותה של מדינת ישראל ,התחום הכלכלי, הנך מבכירי המצביאים ומגדולי המפקדים המנהלים את קרבות ההישרדות בשדה הכלכלה הישראלי והעולמי.

בכל תחום, למן הבניה ועד הבנקאות, דרך מערכות הפיננסים המסובכות ביותר לא רק שהטבעת חותם, אלא שהנך משמש דוגמא לאיש עסקים חריף, ישר, הגון וצנוע.

לא דבק בך רבב חרף עשייתך חובקת העולם בכל תחומי עשייתך, אך ממרום עשייה זו הנך מביט בפניו של כל אדם בגובה העיניים, מבלי להתנשא, ומבלי לתת תחושת פטרונות. בקשים שבימים, כאשר נתניה היתה מוכת טרור, בצניעות ובשקט האופייניים לך הענקת לתלמידי המכללה מאות אלפי שקלים לצרכי מלגות ובכך ביטאת את הזדהותך עם הצעירים הלומדים והבונים את עתידם בעיר נתניה שהינה גם עיר הולדתך.

אתה הינך חלוץ הדור הישראלי בהבאת קידום ותכנון לטווח ארוך ומפעליך בכל התחומים מהווים ציון דרך בכלכלה הישראלית, ומשמשים מודל לכל סטודנט בתחומי מנהל-עסקים, בנקאות ושוק ההון – המעוניינים ללכת בדרכך המיוחדת.

העיר נתניה זכתה לפיתוח מואץ בעקבות מעורבותך בשורה של פרויקטים כלכליים ואיכות חיים אשר עד כה לא היתה באזור זה , וכל זאת מתוך אמונה כי אתה רוצה לפתח את העיר ואת בניה.

על היותך איש מיוחד במינו, על ידידותך לעיר נתניה, על עשייתך למען האקדמית נתניה, על תרומתך לכלכלתה ולביצורה של מדינת ישראל, ועל כל יתר המעשים שרבים אפילו לא שמעו עליהם בשל צניעותך, ובשל דברים רבים נוספים אשר תקצר היריעה למנותם החליטו המוסדות האקדמיים והועד המנהל של המכללה להעניק לך תואר לשם כבוד, ולהגיש לך תעודת קלף זו.

מר נוחי דנקנר