חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

ניוזלטר פברואר 2023

סטודנטים יקרים,

לפני הכל, אנו מאחלים לכם בהצלחה בתקופת הבחינות הבאה עלינו לטובה!!

אנחנו בטוחים שעם התמדה, חריצות והשקעה תצליחו בגדול!!

אז בינתיים, כמה עדכונים שנשמח לשגר אליכם משולחננו😊

  • אז נפתח בברכות למאיה אלבז, יו"ר אגודת הסטודנטים הנבחרת, אשר גרפה רוב קולות למינוי המרגש. מאיה, אנו מאחלים לך המון הצלחה בתפקידך החדש ומהכרותינו איתך, גם יודעים שהמינוי שלך ישפיע לטובה על כולנו! עשי והצליחי!                                                                                                                                                                אז מה היה לנו החודש ?
  • וואו, היה הרבה ועוד מתוכנן לא מעט, אבל בינתיים, נסקור בקצרה את מה שאירע כאן בשבועות האחרונים.
  • נתחיל בטקסי המצטיינים המטורפים שהיו כאן. התרגשנו מאד לראות אתכם, מצטיינים יקרים, צועדים בגאון אל בימת האירוע, מקבלים תעודות ומוצגים מאז ברחבי המכללה על גבי המסכים הרבים. ללא ספק אתם מספקים לכולנו רגעים של נחת ועל כך נאמר לכם- תודה!
  • ועוד תודה לבית הספר למשפטים שמייצר לנו אירועים מרשימים ומרגשים הממגנטים אליהם אפילו את הקהילה הקרובה מעירנו הנפלאה נתניה.

כנס כזה היה המשפט המבוים שנערך כאן בחמישי האחרון וסחף אליו מאות סטודנטים ואורחים רבים. את הכנס ערך בית הספר למשפטים, והודות לעמלו של ד"ר שרון טויס, מרצה הקורס והמנחה האקדמי, זכינו כולנו בהצגת תכלית מרתקת של משפט פלילי בנושא תיק אונס. אין ספק שאת הקרדיט אנו מבקשים להעניק גם לסטודנטים הנהדרים, שעבודתם הנמרצת באה לידי ביטוי במלוא עוזה. כל הכבוד!

ומה עוד? אנחנו בטוחים שהגעתם לכנס הרפורמה המשפטית שנערך אתמול באולם תשובה במכללה. את הכנס הוביל פרופ' רועי גילבר, יו"ר רשות המחקר וההוראה במכללה ובמסגרתו זכינו לקבל הסבר מופתי על משמעות הרפורמה המשפטית.

הכנס היה מאלף וכלל את מיטב המומחים מעולם האקדמיה, שהגיעו מעולם המשפט, בקיאים בו והציגו פלורליזם במיטבו בהם ד"ר שוקי שגב, פרופ' עמנואל גרוס ועוד. היה מהפנט ואם פספסתם, חבל. 

  • וחשוב לא פחות! יום עיון של תוכנית הלימודים לניהול בגרונטולוגיה נערך בשבוע שעבר והפליא בעבודות יוצאות דופן, מקצועיות למשעי ומרהיבות אין קץ של הסטודנטים המדהימים. מחבר השופטים, ששפט את עבודות הסטודנטים, נמסר לנו שהיה קושי אמיתי לדרג את העבודות בהיותן ייחודיות, פורצות דרך וחיוניות לאין שיעור. אז תודה לסטודנטים על הפרוייקטים החשובים, אנו בהחלט מקווים שהמתודות וההצעות שלכם, יאומצו על ידי הגורמים הרלוונטיים. אנחנו בהחלט חושבים שהם זקוקים לכך.
  • ובהזדמנות זו, תודה רבה לד"ר אביבה קפלן, ראשת התוכנית, על היוזמה הנהדרת וההזדמנות של כולנו להיחשף לעשייה הבלתי נלאית של התוכנית כולה ושלה.