ניוזלטר פברואר 2023

סטודנטים יקרים,

לפני הכל, אנו מאחלים לכם בהצלחה בתקופת הבחינות הבאה עלינו לטובה!!

אנחנו בטוחים שעם התמדה, חריצות והשקעה תצליחו בגדול!!

אז בינתיים, כמה עדכונים שנשמח לשגר אליכם משולחננו😊

  • אז נפתח בברכות למאיה אלבז, יו"ר אגודת הסטודנטים הנבחרת, אשר גרפה רוב קולות למינוי המרגש. מאיה, אנו מאחלים לך המון הצלחה בתפקידך החדש ומהכרותינו איתך, גם יודעים שהמינוי שלך ישפיע לטובה על כולנו! עשי והצליחי!                                                                                                                                                                אז מה היה לנו החודש ?
  • וואו, היה הרבה ועוד מתוכנן לא מעט, אבל בינתיים, נסקור בקצרה את מה שאירע כאן בשבועות האחרונים.
  • נתחיל בטקסי המצטיינים המטורפים שהיו כאן. התרגשנו מאד לראות אתכם, מצטיינים יקרים, צועדים בגאון אל בימת האירוע, מקבלים תעודות ומוצגים מאז ברחבי המכללה על גבי המסכים הרבים. ללא ספק אתם מספקים לכולנו רגעים של נחת ועל כך נאמר לכם- תודה!
  • ועוד תודה לבית הספר למשפטים שמייצר לנו אירועים מרשימים ומרגשים הממגנטים אליהם אפילו את הקהילה הקרובה מעירנו הנפלאה נתניה.

כנס כזה היה המשפט המבוים שנערך כאן בחמישי האחרון וסחף אליו מאות סטודנטים ואורחים רבים. את הכנס ערך בית הספר למשפטים, והודות לעמלו של ד"ר שרון טויס, מרצה הקורס והמנחה האקדמי, זכינו כולנו בהצגת תכלית מרתקת של משפט פלילי בנושא תיק אונס. אין ספק שאת הקרדיט אנו מבקשים להעניק גם לסטודנטים הנהדרים, שעבודתם הנמרצת באה לידי ביטוי במלוא עוזה. כל הכבוד!

ומה עוד? אנחנו בטוחים שהגעתם לכנס הרפורמה המשפטית שנערך אתמול באולם תשובה במכללה. את הכנס הוביל פרופ' רועי גילבר, יו"ר רשות המחקר וההוראה במכללה ובמסגרתו זכינו לקבל הסבר מופתי על משמעות הרפורמה המשפטית.

הכנס היה מאלף וכלל את מיטב המומחים מעולם האקדמיה, שהגיעו מעולם המשפט, בקיאים בו והציגו פלורליזם במיטבו בהם ד"ר שוקי שגב, פרופ' עמנואל גרוס ועוד. היה מהפנט ואם פספסתם, חבל. 

  • וחשוב לא פחות! יום עיון של תוכנית הלימודים לניהול בגרונטולוגיה נערך בשבוע שעבר והפליא בעבודות יוצאות דופן, מקצועיות למשעי ומרהיבות אין קץ של הסטודנטים המדהימים. מחבר השופטים, ששפט את עבודות הסטודנטים, נמסר לנו שהיה קושי אמיתי לדרג את העבודות בהיותן ייחודיות, פורצות דרך וחיוניות לאין שיעור. אז תודה לסטודנטים על הפרוייקטים החשובים, אנו בהחלט מקווים שהמתודות וההצעות שלכם, יאומצו על ידי הגורמים הרלוונטיים. אנחנו בהחלט חושבים שהם זקוקים לכך.
  • ובהזדמנות זו, תודה רבה לד"ר אביבה קפלן, ראשת התוכנית, על היוזמה הנהדרת וההזדמנות של כולנו להיחשף לעשייה הבלתי נלאית של התוכנית כולה ושלה.

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה 

סטודנטים יקרים,

 

 

מלגת מילגו

ההרשמה נפתחה ב 5/2/2024   ותסגר ב- 4/3/2024!

מלגות לתואר ראשון ומכינה קדם אקדמית.

גובה המלגה: 4 רמות-

5,000 ₪ / 7,500 ₪ / 10,000/ ₪ / 12,480  ₪

על בסיס קריטריונים סוציואקונומים.

 

לפרטים והרשמה:

https://www.cua.org.il/

 

הספרייה פתוחה לקבלת קהל סטודנטים וסגל
בימים א'-ה' בין השעות 08:30 – 17:00
ימי שישי 08:30 – 11:4