חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

עמי שגיא

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa למר עמי שגיא

21/06/2011
כשם שישנם ידועי שם, אשר הנחילו את יכולותיהם למדע, לאמנות, לתרבות ולמוסיקה – ישנם אנשים שכמותך, אשר הנחילו אוצרות אלה בליבם הרחב לציבור כולו.
 
מאז נחשפת לצרכיה של החברה, אתה עומד בפסגת הפילנתרופיה הישראלית, כאשר אין נושא שאינו קרוב לליבך. נטלת על עצמך להוביל את מפעל החסד העצום של "עזר מציון", המביא מזור ומרפא לאלפי פונים במדינת ישראל. היית פטרונה של המוסיקה הישראלית. פתחת את לבך לאוצרות האמנות והתרבות, כדי לאפשר לציבור הרחב לחוות את יופייה ועומקה של האמנות המקומית והבינלאומית.
 
פיתחת מוסדות חינוך, הענקת חסות לקשרים בינלאומיים בהם נחשפה מדינת ישראל ביופייה וכיום אתה מעמודי התווך של מוסד להשכלה גבוהה, האקדמית נתניה,  אשר הוקמה בלב השרון, והיוותה בית לאלפי סטודנטים שזה מקרוב באו מרחבי תבל, יחד עם ילידי המקום ותושבי האזור, אשר נזקקו למוסד להשכלה גבוהה בעל שם ומצוינות – אשר יאפשרו להם להתמודד עם אתגרי המחר ולתרום את תרומתם לחברה בישראל.
 
בעשייתך, יחד עם בנך טדי, הענקתם את שמכם לבית הספר למתמטיקה ולמדעי המחשב, על מנת להכשיר את הדורות הבאים למצוינות טכנולוגית, אשר תצעיד את ישראל לפסגות ולשיאים חדשים בעולם עתידני זה.
 
על כל אלה ועל עוד מעשים רבים אשר תקצר היריעה מלפרטם, החליטו המועצה האקדמית וחבר הנאמנים  של האקדמית נתניה להעניק לך תואר לשם כבוד.
עמי שגיא