צבי פולג

הענקת תואר "נאמן המכללה" למר צבי פולג

15/06/2009

במורשת היהודית נאמר כי ספרא וסיפא ירדו כרוכים זה בזה. החרב והספר הם אלה שלוו את מר פולג בכל דרכיו.
צבי עלה לארץ כילד צעיר עם אם ניצולת שואה וחווה את המסלול הקשה של קליטה במולדת חדשה וצעירה. אלו הטביעו בו חותם כאדם ערכי ושאפתן.
משנת 1966 ועד שנת 1992 שרת בצה"ל החל מתפקידי לוחם ועד למח"ט חטיבת גולני. שימש מדריך בבית הספר לקצינים בה"ד 1' וראש מטה פיקוד צפון.
בין השנים 1988-1990 פיקד על כוחות צה"ל ברצועת עזה. שנים אלה של האינתיפאדה הראשונה היו סוערות וגדושות אירועים אשר חייבו את הטובים שבנו לתרום לביטחונה וביצורה של מדינת ישראל. בעשייתו זו צבי משמש דוגמה.
בעת שירותו הקדיש את זמנו גם ללימודים. סיים את התואר הראשון באוניברסיטת חיפה, והמשיך את לימודיו לתואר השני בבית הספר הגבוה למלחמה של צבא צרפת בפריז. השתחרר מצה"ל בדרגת תת-אלוף.

צבי שילב בתבונה את העשייה במרץ, בנחישות ובהקרבה ואלה ליוו אותו לכהונתו כראש עיריית נתניה, בין השנים 1993-1998.
בראייתו ארוכת הטווח תרם תרומה אדירה בתחום החינוך והתרבות וקידום ההשכלה הגבוהה בנתניה. בתקופת כהונתו חל המעבר לשיטות חטיבות הביניים ואקדמיזציה של העיר. יחד עם עמיתיו, קודמו בתפקיד עו"ד יואל אלראי, וממשיכתו, ראש העיר הנוכחית, הגב' מרים פיירברג איכר, סייע סיוע רב בהקמתו, קידומו וטיפוחו של המוסד הגבוה להשכלה גבוהה, המשמש היום מגדלור לכל אזור השרון, ומדינת ישראל כולה, האקדמית נתניה.
חותמו האישי בעיצוב פני העיר נתניה, בפיתוח תשתיות ותכניות בניה במזרח העיר ותעשיות ההי-טק באיזור התעשייה הדרומי, תוך שמירה על איכות החיים, הופכים את צבי פולג לסמל לנחישות, אהבת מולדת, ואהבת האדם.

פעילותו בהתנדבות בשורה של תפקידים ציבוריים למען החברה על רבדיה השונים מהוות דוגמא לרבים ללכת בדרכו, ולתרום לקידומה וביצורה של חברה איכותית ונאורה במדינת ישראל.

על כל אלה, ועל עוד מעשים רבים אשר תקצר היריעה מלפרטם, החליטה המועצה האקדמית וחבר הנאמנים של האקדמית נתניה , להעניק למר צבי פולג תואר "נאמן המכללה".

צבי פולג

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה