חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

תואר במנהל עסקים תנאי קבלה

  • ראשי
  • תואר במנהל עסקים תנאי קבלה

תואר במנהל עסקים הוא תואר מבוקש במיוחד, כיוון שהוא רלוונטי למגוון רחב של תחומים מקצועיים. בתואר זה תלמדו כיצד להשתלב בתפקידים מקצועיים שונים, ובתפקידי ניהול בעיקר. הקורסים הנלמדים במסגרת תואר במנהל עסקים כוללים ידע עיוני ואקדמי רחב, תוך מתן התנסות פרקטית וידע יישומי בניהול ובעסקים. זאת, במטרה להכשיר את דור העתיד של המנהלים בחברות הגדולות והמובילות בישראל.

כלל המרצים בבית הספר למנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה הם אקדמאים, דוקטורים ופרופסורים מצטיינים מהאוניברסיטאות המדורגות ביותר בישראל. כמו כן, הם בעלי ניסיון פרקטי בתחומי ניהול העסקים והם נחשבים מהמובילים ביותר בתחום העסקים בישראל, ובעלי מוניטין רחב ומרשים ביותר בארץ ובעולם.

עם זאת, אנו רואים חשיבות בשילוב שבין הלימודים התיאורטיים לרכישת כלים וחיבור לפרקטיקה המקצועית. אנו שמים דגש משמעותי על החיבור שבין האקדמיה לפרקטיקה, מתוך תפיסה שחיבור זה סולל את הדרך לבוגרי התואר שלנו, כך שיוכלו להשתלב באופן מידי ופשוט בשוק העבודה,  מיד עם סיום לימודי התואר במנהל עסקים. במסגרת התואר, הסטודנטים מקבלים ארגז כלי ניהול יישומי להשתלבות מהירה בתעשייה, הכולל לימודיי שיווק ופרסום, בניית אסטרטגיה, ניהול כלכלי ופיננסי, ניהול משא ומתן וכלים יישומיים נוספים.

בתום לימודי תואר במנהל עסקים, מרבית הבוגרים שלנו מוצאים את עצמם במשרות המובילות בתעשייה ובתפקידי הניהול הבכירים ביותר במשק. התואר במנהל עסקים פותח מגוון רחב של סוגי משרות כדוגמת: מנהלי מותג וניהול מוצר, מנהלי שיווק, ניהול צוותים בתחומים שונים ועוד ועוד. משרות אלה מוצעות בתחומים שונים, בהם כל אחד ואחת יכול למצוא את עצמו: נדל"ן, הייטק, שיווק ומדיה, או אפילו הקמת עסק עצמאי.

בבית הספר למנהל עסקים בנתניה ניתן ללמוד תואר ראשון ושני במנהל עסקים.
בוגרי התואר הראשון למנהל עסקים במכללת נתניה הם כיום מנהלי העסקים הרווחיים, המוכרים והמצליחים בארץ, ועומדים בעמדות מפתח במשק הישראלי. זאת, בזכות הראייה הרחבה שמעניקים לימודיי התואר במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה, הכוללים הן ידע תיאורטי ואקדמי נרחב והן התנסות מעשית בפרקטיקה העסקית והניהולית כבר בזמן לימודי התואר.

תואר ראשון במנהל עסקים – B.A

בבית הספר למנהל העסקים שבמכללה האקדמית נתניה, ניתן ללמוד תואר ראשון במנהל עסקים – BA באישור המועצה להשכלה גבוהה, ובתנאי שעומדים בתנאי הקבלה, אותם נפרט בהמשך. התואר הראשון במנהל עסקים פותח לסטודנטים את הדלת הראשונה לקריירה בעולם העסקי בישראל, ומעניק להם ידע אקדמי וארגז כלים מגוון לתחילת הדרך בתחום הניהול. כמו כן, התואר הראשון במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה, מקנה עדיפות בקבלה להתמחויות במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים (M.B.A), ולא יהיו מחויבים ללמוד לימודי השלמה ועקרונות הנדרשים בדרך כלל במסגרת לימודי התואר השני.

את התואר הראשון בבית הספר למנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה ניתן ללמוד תוך שנתיים בלבד, בעזרת שני מסלולי בוקר מואצים.
תכנית הלימודים במסלול מואץ לתואר ראשון כוללת שלושה סמסטרים, ומאפשרת לסטודנטים לרכוש ידע וכלים מקצועיים ופרקטיים מקיפים בזמן קצר. מסלול הלימודים המואץ מאפשר לסטודנטים התפתחות אישית ומקצועית יסודית, אך יחד עם זאת מהירה, על מנת שיוכלו להשתלב בשוק התעסוקה בגיל צעיר ובהקדם האפשרי.

המסלול הנוסף ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה הוא מסלול ערב, המאפשר לימודי תואר ראשון תוך שלוש שנים, גם בו נדרש לעמוד בתנאי קבלה.
מסלול זה הוא מסלול ייחודי שנועד עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, והוא מאפשר לבעלי העסקים לבחון לעומק את האתגרים הכלכליים והניהוליים הייחודיים עימם מתמודדים העסקים הקטנים בישראל.

תנאי הקבלה לתואר ראשון B.A במכללה האקדמית נתניה

תחילה, המועמדים נדרשים לעמוד באחד מתנאי הקבלה הבסיסיים למוסד:

  1. תעודת בגרות מלאה המוכרת על ידי משרד החינוך והתרבות בציון ממוצע של 90 לכל הפחות, או תעודה שוות ערך לתעודת בגרות או לתואר אקדמי ממוסדות מוכרים בחו"ל. יש לתרגם את התעודות באמצעות מתורגמן מוסמך באישור נוטריון ובצירוף אישור ממשרד החינוך על ערך התעודה.
  2. זכאות ל-4 יחידות לימוד במתמטיקה בציון סופי של 80 לפחות.
  3. תואר אקדמי ממוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה.
  4. בעלי תעודת סיום מכינה קדם אקדמית ייעודית סמסטריאלית או שנתית שניתנה על ידי המכללה האקדמית נתניה או על ידי מוסד אקדמי אחר, בכפוף לאישורה של וועדת הקבלה ולשיקול דעתה.
  5. נרשם מעל גיל 30 שאינו בעל תעודת בגרות מלאה או שאינו עומד בציון הממוצע המינימלי, נדרש ללמוד במכינת 30+.

המתקבלים ללימודים הם המועמדים בעלי הנתונים הטובים ביותר וכאלה שעמדו בתנאי הקבלה, כאשר ניתנת עדיפות לחיילים משוחררים, לוחמים, מפקדים ובוגרי שירות לאומי.
המכללה האקדמית נתניה מאפשרת ל-10% מהמועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה שלעיל להתקבל ללימודים בנימוקים ייחודיים כדוגמת צרכים ייחודיים של ציבורים מגוונים בישראל, דור ראשון להשכלה גבוהה, העדפה מתקנת ונתונים אישיים ייחודיים בתחום הרלוונטי.

קיימת אפשרות למידת תואר במנהל עסקים עם עמידה בתנאי של השתתפות בקורס קיץ.
לצורך כך, נדרש המועמד להיות זכאי לתעודת בגרות מלאה בציון בממוצע של 75 לפחות ובנוסף, עליו להיות זכאי ל-3 יחידות לימודים במתמטיקה בציון סופי של 74 לפחות.

עם זאת, מועמדים אשר אינם בעלי זכאות לתעודת בגרות מלאה יכולים להשלים דרישה לתנאי קבלה זה על ידי ביצוע מכינה קדם אקדמית אשר מוצעת במכללה.

שתף באמצעות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפסה
מיון חדשות ועדכונים
קטגוריות
אירועים קרובים
מה עוד חדש?
קישורים שימושיים