חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

הנחיות למידה היברידית במכללה אקדמית נתניה

  • ראשי
  • הנחיות למידה היברידית במכללה אקדמית נתניה

הנחיות למידה היברידית

אנו מבקשים לברך אתכם ולאחל לכל אחת ואחד מכם הצלחה רבה בשנת הלימודים הזו.

בהתאם להנחיית הנהלת המכללה, ולאור הנחיות משרד הבריאות והמועצה להשכלה גבוהה, ההוראה במכללה בסמסטר הקרוב תעשה בקמפוס של המכללה ובאופן היברידי. המשמעות היא כי המרצים יעבירו את השיעורים בקמפוס לסטודנטים אשר יגיעו למכללה בהתאם למתווה התו הירוק אשר נקבע ע"י משרד הבריאות, ובמקביל, תינתן אפשרות לסטודנטים שאינם יכולים להגיע למכללה לצפות בשיעורים באמצעות הזום. השיעורים יוקלטו ויועלו לאתרי הקורסים במערכת המודל כך שתוכלו לצפות בהקלטה של השיעור בזמן הנוח לכם.

חשוב להבהיר, שבעוד שתינתן האפשרות לצפות בשיעור מהבית, ההשתתפות האקטיבית בשיעור תתאפשר אך ורק לסטודנטים אשר יגיעו לקמפוס (כלומר, הנוכחות של הסטודנטים בבית תהיה פאסיבית והם לא יוכלו לשאול שאלות במהלך השיעור). סטודנטים אשר יצפו בשיעור מהבית יוכלו להפנות שאלות למרצה באמצעות המייל או ע"י קביעה של פגישה במסגרת שעות הקבלה של המרצה (הפגישה האישית עם המרצה יכולה להיות וירטואלית בזום או פיזית במכללה).

מדיניות זו התקבלה לטובת הסטודנטים, ובשל החשיבות שיש בקיום שיעור בצורה רציפה וברורה, ולאור הניסיון שהצטבר עד כה משימוש בהוראה היברידית.

לבסוף, אנו מעודדים את כל מי שיכול להגיע לשיעורים בקמפוס. למידה פרונטאלית בקמפוס היא ללא ספק למידה יעילה יותר וטובה יותר. מעבר לכך, תהליך הלמידה לתואר אקדמי במכללה ובעולם האקדמי בכלל כולל בחובו את החוויה הלימודית בקמפוס המאפשרת תקשורת ישירה ורציפה בין סגל המרצים לבין הסטודנטים ובין הסטודנטים לבין עצמם.

אנו מאחלים לכם שנה אקדמית פורייה ומוצלחת.

בברכה,

הרשות לקידום הוראה