חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

פרופ' יעקב הרט – נשיא

שם:פרופ' יעקב הרט – נשיא
תפקיד:נשיא המכללה האקדמית נתניה ודיקן ביה"ס לניהול מערכות בריאות
מחלקה:לשכת הנשיא, ביה"ס לניהול מערכות בריאות
טלפון:09-8607777

פרופ’ הרט הוא בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנה בעולם האקדמי. בין תפקידיו הרבים באקדמיה כיהן כראש החוג לאפידמיולוגיה ורפואה מונעת באוניברסיטת ת”א, כראש הסקציה לרפואה כללית ללימודי המשך ברפואה באוניברסיטת ת”א. פרופ’ הרט שימש כיו”ר חבר הנאמנים של ההמכללה האקדמית נתניה בהתנדבות מעל 20 שנה ופרסם כ-120 מאמרים מדעיים בעיתונות המקצועית.
בנוסף לעבודתו בתחום האקדמי, לזכותו ניסיון של 30 שנים בשורה של תפקידים בכירים במערכת הבריאות ובפעילות ציבורית. הרט ניהל במשך כ-20 שנה את בי”ח השרון ובתקופתו נבנו מחלקות חדשות, נעשתה פעילות מקצועית ואיכותית, ובית החולים הגיע להישגים פורצי דרך. הוא ניהל מעל 12 שנים את בי”ח השיקומי לוינשטיין, ובתקופת כהונתו הביא לשיפור תדמיתו והקנה לו מוניטין בינלאומי. פעל רבות לגיוס תרומות לבינוי האגף החדש ולהסכם לשיפוץ יסודי של האגף הישן וציודם בטכנולוגיות הכי מתקדמות והכל תוך איזון כלכלי של בית החולים.
בנוסף מכהן פרופ’ הרט כנשיא איגוד בתי החולים בישראל, שימש כיו”ר האיגוד הישראלי לבריאות הציבור, כיו”ר איגוד מנהלי בתי החולים בישראל (כיום נשיא האיגוד משנת 2011), כחבר במועצת הבריאות במינוי שר הבריאות כנציג קופ”ח כללית ועוד. הרט הוא גם זוכה פרס בן גוריון למחקר אקדמי מטעם ההסתדרות הכללית וכיהן כיו”ר ועדת הלסינקי בשירותי בריאות כללית בין השנים 2012-2017.

מחלקות ומדורים

מנהלה

בתי ספר