בני שטיינמץ

הענקת תואר לשם כבוד Honoris Causa למר בני שטיינמץ

05/03/2012

בני היקר,

את עתידך ואת גורלך נטלת בידיך עוד בגיל צעיר. בחושיך החדים ובכישרונותיך רכשת לך כאוטודידקט את הידע והיכולת לפתח רעיונות יצירתיים, ולפעול בתבונה ובנחישות כדי לקדם את עשייתך במישורים רבים.

החיים הקשו עליך עת הוריך, אשר היו עבורך משענת רגשית נלקחו מאיתך בגיל צעיר, וכבר אז לקחת על שכמך את העשייה המשפחתית וקידום העסקים מחד, ואת האחריות הרגשית על זולתך מאידך, על מנת לא רק לשמור על הקיים – אלא לטפחו ולהשקיע בו את מיטבך ואת אהבתך לבית ולמשפחה. עליך נאמר כי אין דומה לך בטוב ליבך ובעשייתך למען הזולת.

המשנה בפרקי אבות, בפרק שני מצטטת את רבי יוחנן בן זכאי, אשר אמר לתלמידיו:
"צאו וראו איזו היא דרך טובה שידבק בה האדם רבי אליעזר אומר: עין טובה, ר' יהושע אומר: חבר טוב, רבי יוסי אומר: שכן טוב, רבי שמעון אומר: הרואה את הנולד, רבי אלעזר אומר: לב טוב.
אמר להם רואה אני את דברי אלעזר בן ערך שבכלל דבריו דבריכם".

חרף עשייתך חובקת העולם ותחומי עיסוקיך המגוונים גאוותך היא על יכולתך בעשייה למען הזולת ולמען האחר. לבך פתוח לרבדיה השונים של החברה הישראלית, דאגתך לזולת, היכולת לראות את הנולד על ידי הנתינה בתחום ההשכלה והלימוד, מאפשרת ליצור אפשרויות ולשלב את האוכלוסיות השונות באתגרי היום והמחר של החברה והמדינה. היותך רע וחבר המעניק כתף ושכם לאלה המלווים אותו בכל תחומי העשייה, ומבטך החם והאוהב בו אתה מלווה את כל אלה המכירים ומוקירים את פועלך.

מעט מאד אתה מניח לעולם החיצון לעקוב אחרי מעשיך, מתוך אמונה כי מתן בסתר וצניעות חשובים לא פחות מהעשייה עצמה, ולכן, עשייתך כולה מעולם לא היתה על מנת לקבל פרס והיא לוותה תמיד בשמירה על פרטיות וצניעות מבלי שתהיה בה את הראוותנות המקובלת במעשים של עזרה לזולת.

בני שטיינמץ

החברה הישראלית מקבלת ממך מלוא חופנים של אהבה, על ציבורים שונים אשר בסופו של דבר הופכים לנכסי צאן ברזל של החברה עצמה, ובכך אתה מניח את התשתיות לחיזוק רוחה של האומה ותשתיותיה של החברה הישראלית. לאלה אשר התקשו בדרכם בראשית הדרך פתחת צוהר אל ליבך וחלון אל ההזדמנויות להכיר ולהוקיר את העשייה בתוככי החברה הישראלית, ואת הרצון למלא בחברה זו תפקיד מועיל המשלב אתגר אישי ואתגר חברתי.

בזכותך ובזכות שכמותך חווה החברה שלנו את שילובם של בני כל המגזרים והרבדים החברתיים במדינת ישראל בהזדמנויות שוות זכויות וחובות ביצירת חברה שוויונית וצודקת, עליה חייבת להיות מושתתת מדינת ישראל.

ידידותך עם  המכללה האקדמית נתניה הפכה אותך לסמל עבור כולנו, לאור יכולותיך לתרגם את הצלחותיך הגדולות בעשייה למען הזולת וביכולת הנתינה הבאה מעומק הלב וניתנת בחום ובאהבה אשר כולנו מוקירים ומכירים על ידידותך הרבה, על עשייתך המופלאה ועל עוד דברים רבים שתקצר היריעה מלפרטם – מעניקה לך המכללה האקדמית נתניה את תואר הכבוד Honoris Causa יחד עם כל הזכויות והתארים הקשורים בתואר זה.

קרנות הוקרה וסיוע – חרבות ברזל

 

המכללה האקדמית נתניה גאה בסטודנטיות ובסטודנטים המשרתים במילואים, המתנדבים בפעילויות השונות, העוסקים בפעולות הבטחון וההגנה השונות. בתקופה מאתגרת וכואבת זו, אנו עושים כל מה שביכולתנו על-מנת לאפשר לכם להתנהל בשגרת החרום.

בנוסף למפורט במתווה ההתאמות וההקלות לכלל הסטודנטים ולמשרתים במילואים ובכוחות הבטחון, מציעה המכללה אפיקי סיוע נוספים לסטודנטים:

מענק בסך 1,000 ש"ח לסטודנטיות ולסטודנטים שגויסו בצו 8 למילואים. המענק הועבר למשרתים אשר עדכנו אותנו. במידה וטרם עשית זאת – נודה לעדכון כאן.

קרן חירום ע"ש רחל עזריה ז"ל – הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים משרתים במילואים שנקלעו לקשיים כלכליים וכן למי שהם או בני משפחתם נפגעו באופן ישיר מהלחימה. לצורך הגשה יש להתחבר לפורטל הסטודנטים.

שירות לסיוע נפשי–  כדי להקל על הקושי הרב הנובע מהאירועים הטרגיים שאנחנו עוברים, המכללה תממן 2 פגישות עם פסיכולוג.ית לכל סטודנט.ית הזקוק.ה לכך וכן תסבסד עוד 4 פגישות בהמשך בהתאם לצורך.

השירות ניתן על ידי מכון טריאס-שריג בעל נסיון רב בעבודה במוסדות אקדמיים.  פניות ניתן להתקשר למכון בימים אי-הי, בין השעות 8:00-17:00 בטלפון 03-6483102 או גם לכתוב מייל אל [email protected]

במקרים דחופים, ניתן להתקשר גם עד שעות הערב לטלפון 054-5317899. למידע נוסף לפנות למדור מלגות: [email protected] ;

מוקדי סיוע נפשי חיצוניים, דרכם ניתן לקבל תמיכה

*      הקו החם של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) בטלפון: 1201, שלוחה 6

*     סה"ר – סיוע והקשבה ברשת – ניתן לפנות אליהם בצ'אט דרך האתר שלהם

*      קו הסיוע והתמיכה של עמותת נט"ל (נפגעי טראומה 1-800-363-363

 

אנו מייחלים כי חג החנוכה יביא עמו אור גדול ובשורות טובות

הודעות לסטודנטים

בהתאם להוראות פיקוד העורף:

בהישמע אזעקה במכללה עליכם להגיע תוך דקה וחצי למרחבים המגונים או לגרמי המדרגות הקרובים ביותר, יש להתרחק מחלונות, תמונות ופתחים

ולהישאר במשך כעשר דקות לפחות במרחב המוגן.

 

להלן רשימת המקומות המגונים:

 

בניין 1:

קומת כניסה – חדר מורים ליד המעלית.

קומה 1 – ממ"ד סיפריה.

קומה 2 – אולפני טלוויזיה ליד המעלית.

 

 בניין 2:

גרמי המדרגות – הנמצאים בכל הקומות 0,1,2 {לרדת חצי קומה רחוק מהדלתות}

ממ"ד קומה 1- הרדיו 106 {קומת משרדים 1 -}

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות למנהל הבטחון –   054-6929244

הודעות לסגל

תאריך:  18.10.2023 – דיור למפונים במעונות המכללה האקדמית נתניה

שלום רב,

חברת איסתא נכסים, המפעילה את מעונות הסטודנטים במכללה האקדמית נתניה החלה לשכן בשבוע שעבר, תושבים מאזור הדרום והצפון בחלק מחדרי המעונות.

מדובר על דירות סטודיו לזוגות על בסיס מקום פנוי.

כרגע הוקצו למעלה מ-20 דירות פנויות לטובת הפרויקט.

הדירות מאובזרות באופן מלא הכולל מקלחת ושירותים, מיזוג, טלוויזיה עם חיבור למחשב, מטבח ובו מיקרוגל, קומקום וכיריים חשמליים.

המגורים במעונות הינם בחינם לגמרי

יצוין לחיוב שיתוף הפעולה:

* הקהילה המקומית בקרית השרון אשר תרמה ציוד, מזון יבש חטיפים שמיכות כריות, טואלטיקה וכיו"ב.

* מאפיית לחם האופים שמסייעת גם אך לא רק בארוחות בוקר לדיירים אלה.

* הקולג'ים גם נתן לנו אפשרות להכניס את הדיירים בשעות מסוימות לבריכה ולמכון הכושר.

המעוניין להפנות משפחות מקו העימות למגורים במעונות או לסייע בתרומה של ציוד, מזון או כל דבר אחר, יפנה לשמואל לסרי מנהל מתחם המעונות בנייד 054-3261268 (אם אין מענה נא לשלוח וואטסאפ).

בע"ה יגיעו ימים טובים יותר וביחד ננצח.

בברכה,
שמואל לסרי
מנהל מתחם המעונות

תאריך:  12.10.2023

לידיעתכם : בשל המצב הבטחוני, כל הבחינות מוקפאות. נעדכן בהמשך לגבי המועדים החדשים. מאחלים לכולם ימים רגועים.

תאריך:  12.10.2023

בשלב זה לא מתקיימים לימודים ובחינות בקמפוס המכללה