מידע על לימודי תקשורת

 
עידן התקשורת הדיגיטלית מחייב ידע מקיף והבנה עמוקה בתהליכים טכנולוגיים וחברתיים שמתחוללים ממש בימים אלו. לא משנה היכן תעבדו לאחר התואר -  כחלק מארגוני התקשורת או בעולם הדוברות ויחסי הציבור -  בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה יציע לכם כלים רלוונטיים ממיטב חוקרי התקשורת ואנשי השטח.    
 
התואר בתקשורת  מותאם לעובדים במשרות מלאות או חלקיות והוא מוצע בשלושה  מסלולים עיקריים: לימודי בוקר, המאפשרים למצות את החוויה הסטודנטיאלית בראשית התואר תוך התאמה להשתלבות משמעותית יותר בשוק העבודה בשנת הלימודים השלישית; לימודי ערב, המותאמים לשילוב עם עבודה במשרה מלאה במהלך כל שנות הלימוד; ומסלול להנדסאים, הזוכים לפטורים בהתאם ללימודיהם הקודמים. 
 
בכל המסלולים מגוון של קורסים המקנים הבנה תיאורטית רחבה והכרות עם "הכאן והעכשיו" של העולם הפרקטי: מפגשים קבועים עם האנשים שעושים תקשורת וקבלת כלים מעשיים ליצירת תכנים במגוון רחב של אמצעי תקשורת (מודפסות, אלקטרוניות ודיגיטליות).  הקורסים מתקיימים באולפנים משוכללים ובמתקנים מפוארים בהם מלמדים מיטב אנשי התיאוריה והמעשה (ובזכות עובדה זאת בית הספר לתקשורת בנתניה היה הראשון לקבל הסמכה למתן תואר שני בתקשורת מבין המכללות  בארץ).
 
אנו מאמינים כי עידן המדיה הדיגיטלית מחייב את בית הספר להקנות לכלל הסטודנטים הכרות מקיפה עם שלל אמצעי התקשורת והכיוונים הפרקטיים, זאת כדי להכין את הסטודנט לדינאמיות של שוק התקשורת. מתוך תפיסה עדכנית זו איננו מגבילים את הסטודנטים ל"מסלולים" הכובלים את הסטודנטים לתחום מסויים, אלא נותנים בידיהם מכשירים רבים ומגוונים ב"ארגז הכלים" התיאורטי והמקצועי שלהם, בהם יוכלו להשתמש בכל תחום או מדיה שיבחרו בעתיד.
 
לסטודנטים מוצעים מבחר של פרויקטים של מצויינות פרקטית ואקדמית, המאפשרים להם לפרוץ אל העולם האמיתי או להמשיך ללימודי תואר שני ודוקטורט בכל מוסד אקדמי מוביל.  נדגיש כי בבית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה מחזורי הלימוד קטנים, והיחס המספרי של חברי סגל לסטודנטים גבוה במיוחד, דבר המאפשר לנו להעניק יחס אישי לסטודנט: כאן לא תהיו "עוד סטודנט" אלא ההתפתחות שלכם תלווה על-ידי המרצים הבכירים, שכמו מנטורים אמיתיים, יסייעו לכם להוציא את המיטב שבכם הן ברמה האקדמית והן בזו המקצועית.
 

 

חזרה לעמוד לימודי תקשורת

 

 מציג סרט

 
שלח לחבר   להדפסה