חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

חברי ועדת ההיגוי

סגן-אלוף (במילואים) משה לוי

בעל עיטור גבורה ממלחמת יום הכיפורים, יושב ראש המרכז לדיאלוג אסטרטגי במכללת נתניה, בוגר לימודי תואר שני במנהל עסקים ותכנית AMP מאוניברסיטת הרווארד ויושב ראש מועצת המנהלים והבעלים של קבוצת חברות בישראל ובארצות הברית בתחום אינטגרציה ביטחונית.

סגן-אלוף במילואים לוי עוסק בייעוץ ביטחוני ובתכנון של מתקנים רגישים בעבור הממשל האמריקאי והצבא האמריקאי ובעבור סוכנויות ממשלתיות נוספות ברחבי העולם. נוסף על יוזמות עסקיות רבות, בגיל 77, משה עדיין מתנדב למילואים ביחידת חיל החינוך. בשנת 2022 נבחר לכהן כיושב ראש הדירקטוריון של ארגון "הדסה" העולמי. כל זאת – במקביל להיותו יושב ראש של עמותות אחדות הקרובות לליבו: עמותת "אח גדול", הדואגת לחיילים בודדים בצה"ל, עמותת "נותנים תקווה", המסייעת לילדים חולי סרטן המאושפזים בבית החולים "שיבא" בתל השומר ולבני משפחותיהם, ועמותת "גדולים במדים", המשלבת בצה"ל בני נוער עם מוגבלויות. משה מתגורר בהרצליה, נשוי לסוזי, אבא לאיציק ולסיגל, וסבא לחמישה נכדים.

אפרים סנה

תת-אלוף (במילואים), דוקטור אפרים סנה

רופא, איש צבא ומדינאי. לאחר שלושים ושש שנות שירות בכל הצמתים החשובים בצבא ובפוליטיקה, שימש יושב ראש המרכז לדיאלוג אסטרטגי, במשך כארבע עשרה שנים.

עם שחרורו מהצבא בשנת 1987 בדרגת תת-אלוף, פנה לפוליטיקה והצטרף למפלגת העבודה. בקיץ 1988 ניהל את המשא ומתן החשאי הראשון עם אש"פ בפאריס. ביוני 1992 נבחר לראשונה לכנסת. כיהן כשר הבריאות וכשר התחבורה. בשנת 1999 מונה לראשונה לתפקיד סגן שר הבטחון. בתפקידו זה קידם, בין השאר, מיזמים חשובים לשיפור כוחה המרתיע של ישראל.

חבר ועדת ההיגוי

תת-אלוף (במילואים) שמעון חפץ

תת-אלוף (במילואים) שמעון חפץ - קצין שריון בתפקידי פיקוד ומטה, שלישם הצבאי של שרי הביטחון משה ארנס ויצחק רבין, מזכירם הצבאי של נשיאי ישראל עזר וייצמן, משה קצב ושמעון פרס.

כיום הוא מכהן כיושב ראש קרן ידידי העיר חולון, חבר בהנהלת עמותת "יד לשריון", ידיד הארגון של נפגעי פעולות איבה וטרור, חבר בחבר הנאמנים של המכללה האקדמית נתניה, חבר בצוות ההיגוי של המרכז לדיאלוג אסטרטגי, חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה, חבר מוביל בארגון "צוות" ואירועי מורשת קרב. נבחר ליושב ראש "עמותת מאיר דגן", ומוביל יחד עם צוות מוותיקי המוסד וצבא ההגנה לישראל את "תכנית דגן למנהיגות מקשרת" בשדה בוקר.

 

תת-אלוף (במילואים) תמיר יום טוב

שירת בצה"ל בתפקידים רבים ומגוונים: פיקוד, מטה והדרכה בכל הרמות. מעורב בעסקים שונים, בייעוץ ארגוני ובטחוני ובמיזמים, לצד מחקרים צבאיים.

בעל תואר שני בכלכלה ובמנהל עסקים ותואר שני במנהל ציבורי, בדגש על שינויים ארגוניים. במלחמת יום הכיפורים היה מפקד גדוד טנקים 9 בחזית תעלת סואץ. בעל עיטור המופת.

חבר ועדת ההיגוי

תת-אלוף (במילואים) ברוך שפיגל

יועץ למרכז לדיאלוג אסטרטגי. בעברו הצבאי - מפקד חטיבת "גולני", ראש יחידת הקישור והתאום עם הכוחות הזרים והצבאות הערביים, שותף להכנות ולשיחות השלום עם ירדן, סגן מתאם פעולות הממשלה בעזה ובאזור יהודה ושומרון.

שימש יועץ בכיר לשר הבטחון ויועץ לנשיא המדינה לנושאים אזוריים. בעליה של חברת יעוץ אסטרטגי, העוסקת בפעילות חוצת גבולות בתחומי הכלכלה, התשתיות, החקלאות והסביבה.

 

חבר ועדת ההיגוי

רן פדות

יועץ תקשורת, סמנכ"ל ושותף במשרד אייזנברג-אליאש - קשרי משקיעים ויחסי ציבור. לרן ניסיון עיתונאי של כשמונה שנים, בין השאר - ככתב ב"ידיעות אחרונות", תחקירן בערוץ 2, עורך ב"הארץ" ובחדשות 10.

שימש חבר בצוות יועצי התקשורת של חיל האוויר במילואים. רן וצוותו מלווים את הפעילות התקשורתית של המכללה האקדמית נתניה ובמסגרתה את המרכז לדיאלוג אסטרטגי

inbar

ענבר רוטלמן

מזכירת המרכז לדיאלוג אסטרטגי, וסטודנטית למשפטים במכללה האקדמית נתניה.

מרכזת את הפקת יום העיון לציון 50 שנים למלחמת יום הכיפורים. שותפה בעבודת הצוות של המרכז, ואחראית על הוצאת תכניות המרכז אל הפועל.