חותמת מקום ראשון בסקר שביעות רצון הסטודנטים
netanya_mobile_navlogo

חברי ועדת ההיגוי

אפרים סנה

תא"ל (מיל.) דר' אפרים סנה

רופא, איש צבא ומדינאי. מונה ליו"ר מרכז ש. דניאל אברהם לדיאלוג אסטרטגי לאחר שלושים ושש שנות שירות בכל הצמתים החשובים בצבא

ובפוליטיקה. עם שחרורו מהצבא בשנת 1987 בדרגת תת-אלוף, פנה לפוליטיקה והצטרף למפלגת העבודה. בקיץ 1988 ניהל את המו"מ החשאי הראשון עם אש"פ בפאריס. ביוני 1992 נבחר לראשונה לכנסת. הוא כיהן כשר בריאות ושר תחבורה. בשנת 1999 מונה לראשונה לתפקיד סגן שר הבטחון. בתפקידו זה, בין השאר, קידם פרויקטים בעלי משמעות לשיפור כוחה המרתיע של ישראל.

7

תמיר פרדו

ראש המוסד בין השנים 2011 – 2016. את דרכו התחיל בשנת 1971 בסיירת מטכ"ל, ואף השתתף במבצע אנטבה כקשר האישי של יוני נתניהו ז"ל.

השתחרר מהצבא ב-1978, ולאחר מכן הצטרף למוסד שם שירת בתפקידים מבצעיים.  עם מינויו של מאיר דגן לראש המוסד, פרדו שימש כסגנו בין השנים 2003-2006 ו-2007-2009, ופיקד על המנהלת המבצעית של הארגון, שתחתיה פועלים האגפים והיחידות המבצעיות שלו. לאחר סיום תפקידו במוסד החל לעבוד על מיזמים בתחום הסייבר.

6

תא"ל (מיל.) שמעון חפץ

תא"ל (מיל.) שמעון חפץ קצין שריון בתפקידי פקוד ומטה, שלישם הצבאי של שרי הביטחון משה ארנס ויצחק רבין,

מזכיר צבאי לנשיאי ישראל עזר וייצמן, משה קצב, ושמעון פרס.  כיום מכהן כיו"ר קרן ידידי העיר חולון, חבר בהנהלת עמותת  "יד לשריון". ידיד הארגון של נפגעי פעולות איבה וטרור; חבר בחבר הנאמנים של המכללה האקדמית נתניה; חבר בצוות ההיגוי של מרכז ש. דניאל אברהם לדיאלוג אסטרטגי; חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה. חבר מוביל בארגון "צוות" ואירועי מור"ק. נבחר ליו"ר עמותת מאיר דגן, מוביל יחד עם צוות מוותיקי המוסד ומצה"ל את "תכנית דגן למנהיגות מקשרת" בשדה בוקר.

5

תא"ל (מיל.) ברוך שפיגל

יועץ למרכז ש. דניאל אברהם לדיאלוג אסטרטגי. בעברו הצבאי - מח״ט גולני; ראש יחידת הקישור והתאום עם הכוחות הזרים והצבאות הערביים

ושותף להכנות ולשיחות השלום עם ירדן; ס. מתאם פעולות הממשלה בעזה ובאיו״ש. שימש כיועץ בכיר לשר הבטחון ויועץ לנשיא המדינה לנושאים אזוריים. בעליה של חברת יעוץ אסטרטגי, העוסקת בפעילות חוצת גבולות בתחומי הכלכלה, התשתיות, החקלאות והסביבה.

4

דן דגן

בנו של מאיר דגן ז"ל. אחרי סיום תפקידו של אביו כראש המוסד, הצטרף אליו והשתלב בפעילותו בזירה האזרחית-עסקית.

בנוסף, דן דגן הינו יזם בתעשיות השונות וכן בתעשיות הבטחוניות.

חבר ועדת ההיגוי

רן פדות

יועץ תקשורת, סמנכ"ל ושותף במשרד אייזנברג אליאש קשרי משקיעים ויחסי ציבור. לרן ניסיון עיתונאי

של כ-8 שנים ביניהם ככתב ב"ידיעות אחרונות", תחקירן בערוץ 2, עורך ב"הארץ" ובחדשות 10. שימש כחבר בצוות יועצי התקשורת של חיל האוויר במילואים. רן וצוותו מלווים את הפעילות התקשורתית של המכללה האקדמית נתניה ובתוכה את המרכז לדיאלוג אסטרטגי. חבר בוועדת ההיגוי של הכנס על שם מאיר דגן ז"ל.

אסתי עופר

אסתי עופר – ארגון ומנהלה

מרכזת מרכז ש. דניאל אברהם לדיאלוג אסטרטגי מזה 15 שנים ועוזרת מנהלית לנשיא המכללה האקדמית נתניה.

שותפה בעבודת הצוות של המרכז, ואחראית על הוצאת התכניות אל הפועל. במהלך עבודתה צברה ניסיון רב בארגון כנסים, קבוצות עבודה ומפגשי שולחנות עגולים. מרכזת את הפקת כנס מאיר דגן לבטחון ואסטרטגיה משנתו הראשונה.